Restaurace v Jamném u Tišnova

NABÍDKA TOHOTO VÍKENDU 22.-24.9.2017

22.09.2017 10:16

      Nabídka je jako obvykle složena z čerstvě připravených jídel, a proto jsou pouze v omezeném počtu. Zejména v nedělní odpoledne se proto stává, že některé pokrmy již nejsou k dispozici, neb jsou vyprodány. A proto stále nabízíme možnost rezervace konkrétních pokrmů společně s Vaší rezervací. Budete tak mít jistotu, že v čase Vašeho příjezdu dostanete to, co jste si již z pohodlí domova vybrali.  
    Pečená kolena i žebírka budou tradičně od pátku též čerstvě připravena. Kolena doporučujeme rezervovat, neboť jsou pečena převážně na objednávku + pár kusů navíc. Stačí nám dát vědět telefonem či e-mailem ideálně v předstihu, ale stačí i v den návštěvy. Žebírek připravujeme dosti, ovšem při větším množství též doporučujeme rezervaci. A kdo si nevybere ani z tohoto, tak je tu ještě stálý jídelní lístek. 

    

WINE BY GLASS    

     Chladné, podzimní dny se neodvratně blíží a my se tomu s naší "wine by glass" musíme, chtě nechtě, přizpůsobit. Proto tento víkend, premiérově k oblíbené Pálavě, přibývá první červené víno. A tím bude ZWEIGELT 2015 z vinice Johannesbergen z rakouského vinařství Tagwerker.
 

 

   ZWEIGELTREBE 2015 z vinařství Tagwerker má má světlejší, lehce granátovou barvu, a středně dobrou viskozitu. Vůně je čistá, středně plná, svěží s charakterem drobného lesního ovoce, koření a drobným náznakem višní. V chuti je čisté, středně plné s jemnými tříslovinami a spíše štíhlejším tělem. I v chuti dominuje charakter drobného lesního ovoce, ostružin či brusinek. Patrná je lehce vyšší kyselinka a taktéž dotek koření. 
  PÁLAVA 2016 od St. Mádla je v chuti čisté, plnějšího charakteru, svěží, s jemnou kyselinkou. Právě ta dá zapomenout představám, že by víno mohlo být, díky relativně nízkému zbytkovému cukru, kyselé či tvrdé. Je patrna růže, lehké muškátové tóny se stopou vyzrálého ovoce a středně dlouhou, jemně medovou dochutí. V současné době je na Moravě nejvysazovanější odrůdou. Její charakter a především suchost (pouhých 4,3g/l zb. cukru) ji předurčuje též k příjemnému osvěžení, zejména pro milovníky aromatičtějších vín.

   Obě vína pro vás tento víkend otevřeme a vy si je u můžete dát "po skleničce" 1dcl za cenu 39,-Kč.

 
KÁVA  

    Tento týden (a zřejmě dva následující) u nás budete moci vyzkoušet další z káv, pražených v tišnovské Pražírně Nilaja, konkrétně CUBA SERRANO LAVADO. Jedná se o 100% arabicu s velmi slabou, téměř žádnou aciditou. Espresso připravené z této kávy má bohatou cremu, hladké tělo a v jeho chuti dominuje kakao, hořká čokoláda, karamel a tabák.
    Pokud Vám zachutná, je možnost si je zakoupit v 250g balení na baru.

 

Kontakt

Hostinec u Vlachů

info@hostinecuvlachu.cz

Jamné 30
Tišnov
666 01

549427001, 603220247

Vyhledávání

Aktuální akce

31.03.2017 09:50

14.-16.4. VÍKEND VELIKONOČNÍCH SPECIALIT

    Velikonoční speciality jsme měli vždy pouze v sobotu a v neděli. Tentokrát jsme se rozhodli to rozšířit i na pátek, ale přesto že je státní svátek, budeme mít otevřeno až od standardních 16.00hod.      Pro nabídku velikonočního víkendu budeme zpracovávat...

OTEVÍRACÍ DOBA

pondělí ZAVŘENO
úterý ZAVŘENO
středa 16.00 - 22.00hod.
čtvrtek 16.00 - 22.00hod.
pátek 16.00 - 23.00hod.
sobota 11.00 - 23.00hod.
neděle 11.00 - 19.00hod.

 

Najdete nás též na:

        

Sphere card

Hostinec u Vlachů © 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode