Restaurace v Jamném u Tišnova

NABÍDKA TOHOTO VÍKENDU 29.9.-1.10.2017

29.09.2017 00:01

    Dovolte, abychom Vám představili nabídku přelomového, zářijovo/říjnového víkendu.

    Stále stejná písnička. Ale co na ní měnit, když je pořád aktuální. Vše připraveno z čerstvých surovin, a proto pouze po pár porcích. Hlavně v nedělní odpoledne se může stát, že jsou některé položky z nabídky již snědeny, A proto stále nabízíme možnost rezervace konkrétních pokrmů společně s Vaší rezervací. Budete tak mít jistotu, že když přijedete, dostanete to, co jste si vybrali - i když už bude "vykřížkováno".
    Pečená kolena i žebírka budou tradičně od pátku též čerstvě připravena. Kolena doporučujeme rezervovat, neboť jsou pečena převážně na objednávku + pár kusů navíc. Stačí nám dát vědět telefonem či e-mailem ideálně v předstihu, ale stačí i v den návštěvy. Žebírek připravujeme dosti, ovšem při větším množství též doporučujeme rezervaci. A kdo si nevybere ani z tohoto, tak je tu ještě stálý jídelní lístek.

  

PIVNÍ SPECIÁL
    V nabídce je SVATOVÁCLAVSKÝ PŠENIČNÝ SPECIÁL 13st.. K příležitosti svátku sv. Václava a k oslavě Dne Českého piva uvařili mistři sládci v černohorském pivovaru opravdovou pivní delikatesu. Navazují tak na dlouhou tradici vaření pšeničných piv v českých zemích, která sahá až do středověku. Na zdraví všem pivním znalcům, dej Bůh štěstí!

WINE BY GLASS
    Ještě jeden víkend necháme nabídku "wine by glass" ve složení PÁLAVA 2016 od St. Mádla z Velkých Bílovic a ZWEIGELT 2015 z vinice Johannesbergen z rakouského vinařství Tagwerker.

    PÁLAVA 2016 od St. Mádla je v chuti čisté, plnějšího charakteru, svěží, s jemnou kyselinkou. Právě ta dá zapomenout představám, že by víno mohlo být, díky relativně nízkému zbytkovému cukru, kyselé či tvrdé. Je patrna růže, lehké muškátové tóny se stopou vyzrálého ovoce a středně dlouhou, jemně medovou dochutí. V současné době je na Moravě nejvysazovanější odrůdou. Její charakter a především suchost (pouhých 4,3g/l zb. cukru) ji předurčuje též k příjemnému osvěžení, zejména pro milovníky aromatičtějších vín.
    ZWEIGELT 2015 z vinařství Tagwerker má má světlejší, lehce granátovou barvu, a středně dobrou viskozitu. Vůně je čistá, středně plná, svěží s charakterem drobného lesního ovoce, koření a drobným náznakem višní. V chuti je čisté, středně plné s jemnými tříslovinami a spíše štíhlejším tělem. I v chuti dominuje charakter drobného lesního ovoce, ostružin či brusinek. Patrná je lehce vyšší kyselinka a taktéž dotek koření.

Obě vína pro vás tento víkend otevřeme a vy si je u můžete dát "po skleničce" 1dcl za cenu 39,-Kč.

KÁVA
    Poslední víkend u nás můžete ochutnat kávu CUBA SERRANO LAVADO, praženou v tišnovské Pražírně Nilaja. Jedná se o 100% arabicu s velmi slabou, téměř žádnou aciditou. Espresso připravené z této kávy má bohatou cremu, hladké tělo a v jeho chuti dominuje kakao, hořká čokoláda, karamel a tabák.
Pokud Vám zachutná, je možnost si je zakoupit v 250g balení na baru.

Kontakt

Hostinec u Vlachů

info@hostinecuvlachu.cz

Jamné 30
Tišnov
666 01

549427001, 603220247

Vyhledávání

Aktuální akce

31.03.2017 09:50

14.-16.4. VÍKEND VELIKONOČNÍCH SPECIALIT

    Velikonoční speciality jsme měli vždy pouze v sobotu a v neděli. Tentokrát jsme se rozhodli to rozšířit i na pátek, ale přesto že je státní svátek, budeme mít otevřeno až od standardních 16.00hod.      Pro nabídku velikonočního víkendu budeme zpracovávat...

OTEVÍRACÍ DOBA

pondělí ZAVŘENO
úterý ZAVŘENO
středa 16.00 - 22.00hod.
čtvrtek 16.00 - 22.00hod.
pátek 16.00 - 23.00hod.
sobota 11.00 - 23.00hod.
neděle 11.00 - 19.00hod.

 

Najdete nás též na:

        

Sphere card

Hostinec u Vlachů © 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode