Restaurace v Jamném u Tišnova

NABÍDKA TOHOTO VÍKENDU 6.-8.10.2017

06.10.2017 12:00

    Jak již bývá zvykem, všechny pokrmy budou, vzhledem k čerstvosti, připraveny pouze v omezeném počtu porcí a kvůli dostupnosti některých surovin je již nelze v průběhu víkendu dodělat. Pokud k nám tedy plánujete návštěvu a něco Vás zaujalo, dejte nám společně s rezervací vědět, na co máte chuť. Rádi pro Vás vybrané pokrmy zarezervujeme.

    Pečená kolena i žebírka budou tradičně od pátku též čerstvě připravena. Kolena doporučujeme rezervovat, neboť jsou pečena převážně na objednávku + pár kusů navíc. Stačí nám dát vědět telefonem či e-mailem ideálně v předstihu, ale stačí i v den návštěvy. Žebírek připravujeme dosti, ovšem při větším množství též doporučujeme rezervaci. A kdo si nevybere ani z tohoto, tak je tu ještě stálý jídelní lístek.
 

  

 

PIVNÍ SPECIÁL - APA Z TIŠNOVSKÉHO PIVOVARU KVĚTNICE
    Tento víkend bude k dispozici novinka z tišnovského pivovaru Květnice - APA CC 13% neboli American Pale Ale - světlé, svrchně kvašené pivo, chmelené výhradně americkými chmely. V tomto případě Columbus a Citra, což jsou osvědčené a mezi pivovarníky velmi oblíbené odrůdy. Zatímco Columbus dodává pivu potřebnou kořenitou hořkost, Citra se v něm projevuje příchutí limetky, manga, grepů s nádechem tropického ovoce. Stupňovitost byla zvolena na horní hranici intervalu typického pro tento styl. Hořkost je střední intenzity.

 

WINE BY GLASS - TRAMÍN ČERVENÝ A ANDRÉ
    Tento víkend vám představíme a nabídneme další dvě vína z našeho portfolia: TRAMÍN ČERVENÝ 2016 pozdní sběr a ANDRÉ 2015 od Stani Mádla z Velkých Bílovic.
  TRAMÍN ČERVENÝ PS 2016 je víno s dobrou viskozitou na stěnách sklenice a intenzivnější barvou odstínu lipového květu a opravdu jen jemně, nepatrně hlubší, způsobeno narůžovělou barvou bobule. Vůně je čistá, středně intenzivní až intenzivnější, výrazně květinového charakteru po růžích, se stopou vyzrálého ovoce. Jinými slovy typicky tramínová. Chuť je jemná, středně plného těla, kořenitější, bez výraznějšího projevu kyselin, ale přitom ne sladká. Díky suchému charakteru se stává lehce pikantnější a tím pádem i svěžejší. Celkově odpovídá výrazné a charakteristické vůni. Dochuť je středně dlouhá. 

ANDRÉ ročníku 2015, taktéž od Stani Mádla, je, jak známo, kříženec Frankovky a Svatovavřineckého, jež v roce 1961 vyšlechtil p. Horák ve Velkých Pavlovicích. Má světle rubínovou barvu a dobrou vizkozitu, na vůni je čisté, svěží, stále ještě mladistvé s ovocnou charakteristikou, nejvíce připomínající zralé višně s lehce kořenitou stopou. Chuť koresponduje s vůní, čili v ní nalezneme charakter peckového ovoce, zejména višní, přecházející až do kompotu, s jemnou tříslovinou a dochutí lehké pikantnosti zelené papriky. Jedná se spíše o lehčí, nekomplikované víno, které je svou svěžestí určeno k vypití nyní.

 

NOVÁ KÁVA Z PRAŽÍRNY NILAJA - BRAZIL CERRADO DULCE
     Tento a následující tři týdny Vám představíme další kávu z tišnovské pražírny Nilaja - BRAZIL CERRADO DULCE.
     Káva typická svou velmi jemnou aciditou a hutným tělem. Espresso připravené z této kávy je vyváženě sladké a má bohatou cremu. V chuti budete moci cítit především kakao a lískový oříšek.
     Pokud Vám zachutná, bude možnost si je zakoupit v 250g balení na baru.
Přijďte ochutnat!

Kontakt

Hostinec u Vlachů

info@hostinecuvlachu.cz

Jamné 30
Tišnov
666 01

549427001, 603220247

Vyhledávání

Aktuální akce

31.03.2017 09:50

14.-16.4. VÍKEND VELIKONOČNÍCH SPECIALIT

    Velikonoční speciality jsme měli vždy pouze v sobotu a v neděli. Tentokrát jsme se rozhodli to rozšířit i na pátek, ale přesto že je státní svátek, budeme mít otevřeno až od standardních 16.00hod.      Pro nabídku velikonočního víkendu budeme zpracovávat...

OTEVÍRACÍ DOBA

pondělí ZAVŘENO
úterý ZAVŘENO
středa 16.00 - 22.00hod.
čtvrtek 16.00 - 22.00hod.
pátek 16.00 - 23.00hod.
sobota 11.00 - 23.00hod.
neděle 11.00 - 19.00hod.

 

Najdete nás též na:

        

Sphere card

Hostinec u Vlachů © 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode