Restaurace v Jamném u Tišnova

Chcete mít přehled o tom co chystáme, co máme v nabídce a co je u nás nového?
Přihlašte se k odběru novinek na Váš e-mail zde.

Novinky

24.12.2017 08:24

POUR FÉLICITER 2018

    Nezadržitelně se blíží největší ze svátků, svátky vánoční. Blíží se konec hektického období, aby bylo brzy vystřídáno dobou příjemné sváteční pohody. A za nedlouho přijde období vzpomínek a bilancování nad rokem uplynulým a pokus o výhled na rok následující.
    Za Hostinec u Vlachů Vám tedy přejeme, ať období hektické co nejdříve nahradí období svátečního klidu. A z uplynulého roku nechť zůstanou jen příjemné vzpomínky a to dobré nechť výrazně převažuje i v následujícím roce 2018. Každodenních drobných radostí je na světě spousty. Užívejme si jich, usmívejme se a žijme naplno!

Michal Kadlec a kolektiv Hostince u Vlachů v Jamném

22.12.2017 11:03

NABÍDKA TOHOTO VÍKENDU 22.-23.12.2017

    Jak jste si mohli povšimnout, nabídka je platná pouze v pátek a v sobotu. V sobotu máme navíc otevřeno pouze do 15.00 hod. (viz. níže - otevírací doba mezi svátky). 
     Jako u všech víkendových nabídek, i zde budou všechny pokrmy připraveny pouze v omezeném počtu porcí. Zde navíc o to méně, neb se bude jednat pouze o dva dny. Pokud tedy máte zájem, můžete si vybrat z naší nabídky konkrétní jídla a my Vám je zarezervujeme společně s místy. 
     Pečená kolena i žebírka budou tradičně od pátku též čerstvě připravena. Kolena doporučujeme rezervovat, neboť jsou pečena převážně na objednávku + pár kusů navíc. Stačí nám dát vědět telefonem či e-mailem ideálně v předstihu, ale stačí i v den návštěvy. Žebírek připravujeme dosti, ovšem při větším množství též doporučujeme rezervaci.
 

 

PIVNÍ SPECIÁL Z TIŠNOVSKÉHO PIVOVARU KVĚTNICE - XOCO STOUT
   XOCO STOUT je svrchně kvašené, tmavé pivo. Uvařeno ze světlého s kombinací karamelových sladů, doplněných o pražený (tzv. barvící) slad. Tento slad byl záměrně zvolen pšeničný, aby v chuti byly potlačeny nežádoucí kávové tóny. Pivo je jemně chmeleno anglickou odrůdou Phoenix, která pivu dodává jemné pikantní aroma s tóny čokolády a melasy přecházející až do píniového a lehce květinového aroma.

    Po hlavním kvašení byly do piva během jeho zrání na čas přidány kakaové boby, dodané jesenickou čokoládovou manufakturou Xocolatl. Tyto boby pocházejí ze Svatého Tomáše a jsou proslavené na celém světě. Vyrábí se z nich špičková čokoláda s vysokým podílem kvalitního kakaa. Jejich macerací se do piva dostaly tóny pravé čokolády i s jejich typickou hořkostí, doplňující použitý chmel Phoenix.
Ostatně, naši subjektivní recenzi si můžete přečíst na stránkách www.MiKwine.cz . Pro zájemce bude pivo k dostání i v 1l PET balení.

 

 

 

VÍNA "PO SKLENIČCE" - SVATOMARTINSKÉ 
SVATOVAVŘINECKÉ ROSÉ, rodinné vinařství Jedlička
MODRÝ PORTUGAL, Hana a František Mádlovi

 

 

 

 

 

 

 

 

KÁVA Z TIŠNOVSKÉ PRAŽÍRNY NILAJA
COLOMBIA SUPREMO

Káva Colombia Supremo patří díky její bohaté a plné chuti mezi nejoblíbenější kávy z Columbie. Jedná se o velkozrnnou, velmi kvalitní, poměrně silnou kávu. Střední acidita této kávy s čokoládovo-ořechovou chutí vytvoří vyvážený nápoj se silným aroma.
Zrnkovou kávu je možné zakoupit u obsluhy v balení 250g-194,-Kč.

21.12.2017 00:23

ČTVRTEK 21.12. AKTUÁLNĚ

    Dnes budeme mít otevřeno od 16.00hod. a v nabídce bude opět čerstvé uzené maso a klobásky!
    Vytahovat z udírny budeme v obvyklých 18.00hod. Rezervace míst, a zároveň třeba už i uzeného (i klobásků), je možné nám dát vědět již nyní telefonicky, e-mailem či na FB zprávou. Taktéž je možné si objednat a zakoupit i domů. V nabídce bůček, kotleta, kýta, krkovička a klobásky.

18.12.2017 00:18

NĚCO PRO VAŠE PŘÁTELE

    Pokud ještě na v posledním předvánočním týdnu přemýšlíte, čím byste mohli potěšit své blízké, přátele či známé, máme pro Vás pár tipů:

DÁRKOVÉ BALENÍ VÍNA
    Na přání lze připravit v různých kartónech či dárkových taškách. Na domluvě je tedy nejen složení dárkových balení, ale i možnost dovézt víno na smluvené místo (Tišnov a okolí). Ceník můžete stáhnout zde. Nabídka vín je z vinařství Stanislava Mádla z Velkých Bílovic a rakouského rodinného vinařství Tagwerker z Herrnbaumgartenu. Nejen pro sváteční okamžiky rádi nabídneme i španělský sekt Jaume Serra. Jedná se o Cavu - sekt vyráběný metodou druhotného kvašení v láhvi (tzv. šampaňská metoda).
 

SOUKROMÁ DEGUSTACE VÍN
    Někdy bývá těžké vymyslet, čím známého, kamaráda, či přítele obdarovat (nejen k narozeninám). Máme pro Vás jeden tip: Soukromá řízená degustace vín pro něj (pro ni) a přátele.
    Rozsah a délka degustace, téma výkladu či počet degustovaných vín záleží na domluvě. Rádi k tomu pro oslavence taktéž vyrobíme i dárkový poukaz. A na to vše pak může plynule navázat narozeninové posezení. V případě zájmu či bližších informací se neváhejte ozvat. Rádi vyjdeme vstříc.
 

DÁRKOVÝ POUKAZ NA KONZUMACI
    Dárkové poukazy jsou osvědčená a vyzkoušená klasika. Na základě objednávky Vám rádi připravíme poukaz na Vámi zvolenou částku a třeba i s osobním věnováním.
    Platnost poukazu je jeden rok a netřeba jej uplatnit zároveň - lze z něj čerpat i postupně.

Kontakt

Hostinec u Vlachů

info@hostinecuvlachu.cz

Jamné 30
Tišnov
666 01

549427001, 603220247

Vyhledávání

Aktuální akce

12.08.2019 20:40

6.9. KONCERT - ALBAND + LÁSKA

Po sedmi letech se pachatelé vrací na místo činu!     ALBAND s frontmanem Jaroslavem Albertem KRONKEM v pátek 6.9. v zahradním posezení! Jako support vystoupí (z auta a pak s kytarou) LÁSKA. Prostě akustický večer jak má být!      Abyste věděli, na co se...

OTEVÍRACÍ DOBA

pondělí ZAVŘENO
úterý ZAVŘENO
středa 16.00 - 22.00hod.
čtvrtek 16.00 - 22.00hod.
pátek 16.00 - 23.00hod.
sobota 11.00 - 23.00hod.
neděle 11.00 - 19.00hod.

 

Najdete nás též na:

 

 

        

 

  TOPlist

NAVRCHOLU.cz

Nekuřácká restaurace Free wi-fi

 

Hostinec u Vlachů © 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode