27.8. - koncert JAN SPÁLENÝ TRIO a PADLÝ LOS

    V pátek 28.8. bude restaurace zavřena z důvodu konání koncertu Padlý los, Jan Spálený trio! Tímto Vás na tuto zajímavou a rozhodně návštěvyhodnou akci zveme!
    Dvojkoncert odstartuje předkapela Padlý los – tišnovský jazzový sextet, zaměřující se na rural funky-jazz s vlivy amerického popu i moravského folkloru.
    Poté nastoupí legenda, otec českého blues Jan Spálený. Jeho trio je komorní verze uskupení ASPM a doplňuje jej Michal Gera a Filip Spálený. „ASPM je nejlepší kapela mého života. Dospělo, je spolehlivé a proměnlivé, jako vzácný prsten na ruce vědoucí, neokázalé ženy. Nemám důvod, ani potřebu, na půdorysu ASPM cokoliv měnit. Cítím však nutkání zahrát si, vedle ASPM, některé písničky jenom v triu, komorně, navázat na folkbluesové začátky raných osmdesátých let," vysvětluje Jan Spálený.
    Nenechte si tento výjimečný zážitek ujít! My budeme zpříjemňovat prostředí našeho zahradního posezení specialitami z grilu či pestrou nabídkou baru!
    Prodej vstupenek v TIC a prostřednictvím on-line systému Kina Svratka. V den představení je možné zakoupit vstupenky na místě 60 minut před začátkem představení.

NAJDETE NÁS TÉŽ NA:

                

  TOPlist NAVRCHOLU.cz

NEWSLETTER

Chcete mít přehled o tom co chystáme, co máme v nabídce a co je u nás nového?
Odběr novinek na Váš e-mail.