NABÍDKA VÝDEJNÍHO OKÉNKA A ROZVOZU: PÁTEK 12. - NEDĚLE 14.2.

Vážení přátelé,   
   dovolte, abychom Vám představili nabídku dalšího únorového víkendu pro prodej s sebou a rozvoz. Opět Vám patří náš dík, že jste si i v minulém týdnu našli cestu za našimi pokrmy - ať již čerstvě připravenými nebo novinkou - zavařenými.  Naše tradiční pokrmy zavařené ve sklenicích jsou alternativou, jak si dát něco dobrého kdykoliv později, aniž byste měli strach že se Vám to nevhodným uskladněním zkazí.
    I na tento týden plánujeme další nový zavařený pokrm. Hledáme cesty, jak se z toho současného období nezbláznit a zaměstnání mysli vymýšlením něčeho nového zatím funguje skvěle! A ještě více nás motivuje odezva, že Vám chutná!
    Zde je tedy nabídka na víkend pátek 12. až neděle 14.2.2021. Budeme rádi, když si z ní vyberete a budeme se tak těšit na viděnou. I když jen při předání. Tak pojďme na to!

     Budeme rádi, když si z ní vyberete a budeme se tak těšit na viděnou - i když jen při předání. Tak pojďme na to!

Výdejní okénko bude otevřeno:
Pátek 12.2. 16.00 - 19.00hod.
Sobota 13.2. 11.00 - 15.00hod.
Neděle 14.2.  11.00 - 15.00hod.
 

ZPŮSOB OBJEDNÁNÍ
    Abyste nemuseli na místě čekat na přípravu, doporučujeme včasnou objednávku těmito možnostmi:
1. Tel:549427001, event. 603220247
2. E-mailem na info@hostinecuvlachu.cz
3. Na stránce Vyzvednisi.cz


 

RODEJ PŘES OKÉNKO S SEBOU
    Vyzvednutí bude probíhat přes vchod na terasu. Nenoste si na to žádné nádobí ani krabičky. Vše vám připravíme a zabalíme. Prosíme o dodržení aktuálních hygienických opatření. Ochranné roušky  přes obličej jsou nezbytností. Platba je možná hotovostí nebo stravenkami.

ROZVOZ
    Ve výše uvedené časy též bude probíhat i rozvoz vybraných pokrmů. Standardně vozíme do Tišnova, Železného, Hradčan, Předklášteří, Rohozce a Unína. Ostatní obce dle tel. domluvy.  Minimální výše objednávky pro rozvoz je 500,-Kč. Platba při převzetí je možná hotovostí nebo stravenkami.
 
 

SORTIMENT
Kromě standardně připravených čerstvých jídel či čerstvě upečených vepřových kolen či žeber s budete moci koupit i naše zavařené speciality.

PEČENÁ VEPŘOVÁ KOLENA A ŽEBÍRKA - ZAVAŘENÁ
Abyste si mohli naše pečené koleno a žebírka dát kdykoliv, připravili jsme Vám je jako zavařené ve vlastní šťávě!
     Na větší kusy nakrájené naše tradiční upečené koleno i s kůžičkou a prolité tolik oblíbeným výpekem. Následně zavíčkováno a nadvakrát zavařeno. Na samotný závěr celého procesu olepeno amatérskou etiketou (aby lákal spíš obsah, než obal :) )
     Dvě velikosti: 300g - 109,-Kč  /  500g - 169,-Kč

 

 

 

    U žeber postup téměř stejný, jen jsme z nich odstranili kosti. Ani u jednoho žádné přídavky, aditiva, éčka, stabilizátory a podobné zhůvěřilosti. Prostě speciality, jak jste na ně zvyklí u nás.
    Dvě velikosti: 300g - 119,-Kč  /  500g - 195,-Kč

 

 

 

ZABÍJAČKOVÁ POLÉVKA BÍLÁ S KROUPAMI - ZAVAŘENÁ
    Tu asi netřeba popisovat. Silný vývar s masem, zeleninou, majoránkou, česnekem a hlavně kroupami. Spousta přírodního kolagenu! ;)
Dvě velikosti: 340g - 62,-Kč  /  640g - 99,-Kč

 

 

 

RAJČATOVÁ POLÉVKA S BAZALKOU - ZAVAŘENÁ
    Nikoliv rajská, ale rajčatová, připravená z drcených rajčat. Lehce pikantní po česneku a vonící čerstvou bazalkou. Hodí se k ní italská ciabatta nebo parmazánová tyčinka.
Dvě velikosti:
340g - 62,-Kč  /  640g - 99,-Kč

 

 

 

VEPŘOVÁ JÁTRA NA CIBULCE - ZAVAŘENÁ
    Klasický pokrm z vepřových (ale může být i z kuřecích) jater, který se z jídelníčků pomalu vytrácí. My si myslíme, že tam ale má mít stále své místo. Kdysi byla játra nedostatkovým, až podpultovým zbožím. Nyní jsou k dostání v každém řeznictví a navíc obsahují spoustu vitamínů zejména ze skupiny B a taktéž železo, zinek, měď a chrom!
Dvě velikosti: 350g - 99,-Kč  /  640g - 175,-Kč

 

 

SEGEDÍNSKÝ GULÁŠ - ZAVAŘENÝ
    Správný maďarský název je Székely gulyás a nemá nic společného s maďarským městem Szeged. V Rakousku se mu říká Szegediner a odtud už jen kousek k našemu Segedínskému.
    A jak tedy vznikl? V 19.stol. byl v tehdejší Pešti jistý archivář József Székely, který rád chodil do restaurace Arany Ökör. Jednoho večera přišel pozdě a v kuchyni již byly jen zbytky pokrmů. I řekl hostinskému, ať ty zbytky smíchá, že má hlad a sní to. Hostinský tedy smíchal vepřový pörkölt (Sertéspörkölt) a zelnou polévku zahuštěnou smetanou (Korhelyleves). Od té doby si tam p.Székely poroučel tuto míchanici, které začali říkat Székelyho gulyás. Maďarský básník Sándor Petröfi, který do této restaurace chodil též, o pokrmu napsal báseň, která obletěla Evropu a sláva této novinky byla na světě.
    No a my tento Székelyho gulyás také čas od času uděláme a nyní vám jej nabízíme zavařený, abyste si jej mohli otevřít kdykoliv budete mít chuť. Jen jej nazýváme "po česku", abychom Vás nemátli  :)
    Dvě velikosti: 340g - 99,-Kč  /  640g - 169,-Kč

MASOVÉ KULIČKY V RAJSKÉ OMÁČCE - ZAVAŘENÉ 
    K masovým kuličkám s rajskou omáčkou se bohužel žádná historie neváže. Ale pokud máte rádi plněný paprikový lusk, je tento pokrm velmi podobnou verzí, jen bez paprikového lusku. Opět zavařené, abyste si jej mohli dát kdykoliv.
    Dvě velikosti: 370g - 99,-Kč  /  650g - 169,-Kč

 

 

 

JELENÍ GULÁŠ - ZAVAŘENÝ
    Název vychází z maďarského "gulyás" - tak se říkalo pastevcům, kteří hlídali stáda koní na maďarských pláních. Ti si vařili v kotlíku nad ohněm pokrmy z masa a zeleniny, což se ovšem více podobalo polévce. Naše podoba guláše, jak jsme na něj zvyklí, je něco mezi maďarským Pörköltem a Paprikásem.
     My jsme Vám jej připravili z jeleního masa jako zvěřinový. Lehce pikantní, ale tak aby byla cítit chuť zvěřiny. 
     Dvě velikosti: 350g - 135,-Kč  /  640g - 199,-Kč

 

 

PEČENÁ KOLENA A ŽEBÍRKA
    K dispozici budou taktéž tradiční, čerstvě upečená vepřová kolena a žebírka (u těch při objednávce dejte vědět, zda máme připravit menší porci 300g nebo větší porci 500g).

  
 

 

NÁPOJE     

NÁŠ BEZOVÝ, MÁTOVÝ A LEVANDULOVÝ SIRUP
    Naše sirupy, ze kterých u nás děláme domácí limonády!
V nabídce bezová a levandulová ve skleněných lahvích 0,75l
 
 
 
 
 
 
 
 
PIVO
    V nabídce budeme mít i pivo z Tišnovského pivovaru Květnice v 1l PET lahvích a to:
Polotmavý ležák 11st. - 67,-
    Nižší stupeň prokvašení a lehce snížená dávka chmele dává více vyniknout sladovému tělu s jemně karamelovými podtóny a příchutí pražených oříšků.
Světlý ležák 12st. - 75,-
    "Plnotučný" světlý ležák, jehož plnější tělo se snoubí s vyšší hořkostí a výrazným chmelovým aroma.
IPA svrchně kvašená 14st. - 93,-
    Svrchně kvašený pivní speciál.
 
 
VÍNO
Taktéž si budete moci objednat i víno z naší aktualizované nabídky po jedné láhvi, kterou naleznete na tomto odkazu.
 

KÁVA
Tišnovskou pražírnu NILAJA od nás už určitě znáte. Za dob otevřených jsme Vám připravovali jejich kávu vždy z různých částí světa tak, abyste mohli vyzkoušet rozdílné chutě. Za dob aktuálně zavřených to bohužel nelze a tak jsme se s pražírnou dohodli, že část jejich kávové nabídky si budete moci koupit balenou, zrnkovou i v našem výdejním okénku!
    K zakoupení budou u nás čtyři druhy, balené pro 250g v cenách, jako byste je koupili přímo v pražírně. K dostání bude při návštěvě našeho okénka přímo, nebo si je budete moci přidat k objednávce na naší stránce Vyzvednisi.cz.
 
CUBA SERRANO LAVADO
100% arabica

Káva s velmi slabou, téměř žádnou aciditou. Espresso připravené z kávy Cuba Serrano Lavado má bohatou cremu, hladké tělo a v jeho chuti dominuje kakao, hořká čokoláda, tabák a na konci oříšky.

250g - 233,-Kč
BRAZIL CERRADO
100% arabica

Káva typická svou velmi jemnou aciditou a hutným tělem. Espresso připravené z této kávy je vyváženě sladké a má bohatou cremu. V chuti můžeme cítit především kakao a lískový oříšek.

250g - 202,-Kč
HONDURAS SHG HONDUCAFE
100% arabica

Káva s nízkou aciditou a plným tělem. Sladká vyvážená chuť pražených oříšků, kakaa a meruněk.

250g - 212,-Kč
COLOMBIA SHG SUPREMO 18
100% arabica

Káva Colombia Supremo patří díky její bohaté a plné chuti mezi nejoblíbenější kávy z Columbie. Jedná se o velkozrnnou, velmi kvalitní, poměrně silnou kávu. Střední acidita této kávy s čokoládovo-ořechovou chutí vytvoří vyvážený nápoj se silným aroma.

250g - 215,-Kč

 

NAJDETE NÁS TÉŽ NA:

                

  TOPlist NAVRCHOLU.cz

NEWSLETTER

Chcete mít přehled o tom co chystáme, co máme v nabídce a co je u nás nového?
Odběr novinek na Váš e-mail.