23.-25.10. - NABÍDKA PRO PRODEJ S SEBOU A ROZVOZ

    Omezení a restrikce přibývají a přichází náročnější období. Vzpomínáme, jak nám v jarním období pomohl Váš zájem. Nechtěli jsme s Vámi ztratit kontakt a v nabídce jsme měli to nejzákladnější - pečená vepřová kolena a žebírka. Nyní jsme nabídku rozšířili a věříme, že společně to zase zvládneme!   
    Nabídka v minulém víkendu byla dělána trochu ve spěchu, neb jsme se museli narychlo přizpůsobit novému režimu. Na tento víkend (pátkem počínaje) jsme ovšem pro Vás připravili už nabídku o něco rozšířenější. Prozradíme proč: samozřejmě kvůli širšímu výběru! :) Ovšem jeden z důvodů je i ten, že jsme celé září pracovali na novém stálém jídelním lístku. A tak jsme se rozhodli, že ke klasickým víkendovým specialitám přidáme i některá chystaná jídla! A myslíme, že je na co těšit :)   Výdejové okénko bude otevřeno:

Pátek 16.00 - 19.00hod.
Sobota 11.00 - 15.00hod.
Neděle 11.00 - 15.00hod.
 
SORTIMENT
Vybírat můžete z aktuální víkendové nabídky. K dispozici budou taktéž tradiční, čerstvě upečená vepřová kolena a žebírka (u těch při objednávce dejte vědět, zda máme připravit menší -300g- nebo větší -500g- porci).
   

PIVO
    V nabídce budeme mít i pivo z Tišnovského pivovaru Květnice v 1l PET lahvích a to:
Polotmavý ležák 11st. - 67,-
Světlý ležák 12st. - 75,-
IPA svrchně kvašená 14st. - 93,-
 
 
 
 
 
 
VÍNO
1.TOP NABÍDKA - Vína z první a druhé stovky Salónu vín
     Tento balíček obsahuje vína, která jsou buď umístěna v aktuálním Salónu vín 2020 - mezi sto nejlepšími víny České republiky - označena zlatou medailí, nebo se umístila těsně "před branou", čili skončila v druhé stovce nejlepších vín ČR. Jedno víno je drobnou výjimkou - to bylo v Salonu vín v roce 2019.
     Zvýhodněná cena za tento balíček 5 lahví činí 1290,-Kč!
 
 
 
2. ČERVENÉ RAKOUSKO
     Výběr tří vín, typických pro dolnorakouskou vinařskou oblast Weinviertel. Vína odrůdově charakteristická, spíše lehčího, ovocnějšího výrazu, jemná a elegantní. Pro tato vína je typická lehká kořenitost a svěžest. Příjemná jako samostatná nebo vhodná jako doprovod k lehčím pokrmům z červeného masa či v kombinaci s plísňovými sýry.
     Zvýhodněná cena za tento balíček činí 590,-Kč!
 
Taktéž si budete moci objednat i víno z naší nabídky, kterou naleznete na tomto odkazu.
 
 
ZPŮSOB OBJEDNÁNÍ
    Abyste nemuseli na místě čekat na přípravu, doporučujeme včasnou objednávku těmito možnostmi:
1. Tel:549427001, event. 603220247
2. E-mailem na info@hostinecuvlachu.cz
3. Na stránce Vyzvednisi.cz
 
PRODEJ PŘES OKÉNKO S SEBOU
    Vyzvednutí bude probíhat přes vchod na terasu. Nenoste si na to žádné nádobí ani krabičky. Vše vám připravíme a zabalíme. Prosíme o dodržení aktuálních hygienických opatření. Ochranné roušky  přes obličej jsou nezbytností. Platba je možná pouze hotovostí.

ROZVOZ
    Ve výše uvedené časy též bude probíhat i rozvoz vybraných pokrmů. Standardně vozíme do Tišnova, Železného, Hradčan, Předklášteří, Rohozce a Unína. Ostatní obce dle tel. domluvy.  Minimální výše objednávky pro rozvoz je 500,-Kč. Platba při převzetí je možná pouze hotovostí.

    Věříme, že tohoto scénáře snad nebude dlouho třeba. Snažíme se vyhlížet světlo na konci tunelu, neboť co může být v dnešních dnech příjemnějšího, než v teple restaurace, u plápolajícího krbu, sledovat podzimní plískanice a užívat si dobré krmi a kvalitních nápojů. Tak snad brzy!

NAJDETE NÁS TÉŽ NA:

                

  TOPlist NAVRCHOLU.cz

NEWSLETTER

Chcete mít přehled o tom co chystáme, co máme v nabídce a co je u nás nového?
Odběr novinek na Váš e-mail.