ČERSTVÁ PEČENÁ VEPŘOVÁ ŽEBRA A KOLENA S SEBOU V ÚTERÝ 24.3.!

 

Vážení přátelé a hosté,
    i když máme dle nařízení Vlády ČR zavřeno, zaznamenali jsme od Vás zájem alespoň o pečená kolena a žebírka s sebou. Potěšilo nás to a moc za tento zájem děkujeme. Rádi to pro Vás uděláme! Ovšem vzhledem k nelehké době budeme potřebovat dodržet určitý scénář:

1. Prosíme o předběžné objednávky do e-mailu, FB zprávy či tel. na číslo 603220247. Dejte vědět, kolik budete chtít kolen a žebírek. U kolen na kusy (1kol. cca 1,1-1,4kg, cena 330,-Kč/kg) a u žebírek počet menších (300g-145,-Kč) a větších porcí (500g-215,-Kč). Objednávky prosím hlaste DO NEDĚLE 22.3. do 20.00hod. Taktéž si k tomu můžete objednat i víno z naší nabídky. Aktuální ceník naleznete na tomto odkazu.

2. Kolena i žebírka potřebují nějaký čas na naložení a upečení, čili budu čerstvá a k vyzvednutí připravena V ÚTERÝ 24.3. od 16-18hod. se všemi přílohami, jak jste od nás zvyklí. Kromě pečiva.

3. K vyzvednutí budou u nás přes okénko na terase. Nenoste si na to žádné nádobí ani krabičky. Vše vám připravíme a zabalíme. Prosíme o maximální ohleduplnost při převzetí. Minimálně ochranné roušky přes obličej budou nezbytností. Prvořadé je chránit Vás i nás.

4. Platba bude možná pouze bezhotovostní, ovšem protože nedisponujeme platebním terminálem na karty, dáme Vám společně s částkou i číslo účtu a požádáme Vás o platbu převodem.

Snad nebude tento scénář překážkou a Ti z vás, kteří budou mít o naše speciality zájem, si je poté v klidu domova vychutnají.
Takže kdož chcete, můžete zasílat své objednávky TEĎ! :)

PS: Stejně jako vy, tak i my se budeme těšit, až Vám zase budeme moci přinést koleno či žebírka normálně ke stolu. Třeba už na jarním sluncem vyhřátou terasu.

Děkujeme za podporu a sdílení!

 

NAJDETE NÁS TÉŽ NA:

              

  TOPlist NAVRCHOLU.cz

NEWSLETTER

Chcete mít přehled o tom co chystáme, co máme v nabídce a co je u nás nového?
Odběr novinek na Váš e-mail.