NABÍDKA ČTVRTEK 21. - NEDĚLE 24.10.

Vážení přátelé,
    dovolte nám představit nabídku tohoto týdne, která bude k dispozici od čtvrtka 21.10. od 16.00hod. I když otevřeno bude již OD STŘEDY 20.10. od 16.00hod. a je jisté, že některá jídla budou k dispozici již v tento čas :)

DŮLEŽITÉ! Vzhledem k soukromým akcím budeme mít v sobotu 23.10. velmi omezen počet volných míst, která budou navíc k dispozici jen v omezeném čase, který bude včas na našich webovkách a Facebooku. Proto tedy doporučujeme předchozí ověření, případně rezervaci, abyste k nám nejeli zbytečně. Pokud byste chtěli čerstvě upečená kolena či žebírka s sebou, stačí nám dát vědět a rádi nachystáme kdykoli v průběhu soboty. Děkujeme za pochopení.

OTEVÍRACÍ DOBA:
středa 16.00 - 22.00h.
čtvrtek 16.00 - 22.00h.
pátek 16.00 - 12.00h.
sobota  bude upřesněno
neděle 11.00 - 19.00h.

 

 PEČENÁ KOLENA A ŽEBÍRKA
K dispozici budou taktéž tradiční, čerstvě upečená vepřová kolena a žebírka. Vzhledem k tomu, že dbáme na čerstvost, připravujeme jich pouze omezený počet (na objednávku + pár kusů navíc). Taktéž tedy doporučujeme jejich rezervaci. 

 
 

PIVNÍ SPECIÁL Z PIVOVARU ČERNÁ HORA - MEDOVÁ 13
    Tento speciál se vyznačuje dobrou pěnivostí, zlatohnědou barvou, dobrým řízem a plnosti, tedy vlastnostmi, které odpovídají charakteru českých středně prokvašených piv. V jeho chuti se snoubí hladká vyrovnaná hořkost s jemnou, mírně nasládlou medovou příchutí.
    ALC:5,7 % obj. IBU:26 EPM:13,2 % hm.

 

 

 

WINE BY GLASS Z KAMIL PROKEŠ VINAŘSTVÍ
     Nabídku "vína po skleničce" budou pro říjen tvořit vína z 0,75l lahví od Kamila Prokeše z Velkých Němčic, a to:

- RYZLINK RÝNSKÝ r. 2018, pozdní sběr, suché
- FRANKOVKA, r.2017, pozdní sběr, suché

 

 

 

 

KÁVA Z TIŠNOVSKÉ PRAŽÍRNY NILAJA
    Minimálně do konce října pro Vás budeme připravovat všechny druhy káv ze značky BRAZIL CERRADO.
    Káva typická svou velmi jemnou aciditou a hutným tělem. Espresso připravené z této kávy je vyváženě sladké a má bohatou cremu. V chuti můžeme cítit především kakao a lískový oříšek. Zrnkovou kávu je možné zde zakoupit na baru za cenu pražírny - 250g / 212,-Kč.

 PEČENÁ KOLENA A ŽEBÍRKA
K dispozici budou taktéž tradiční, čerstvě upečená vepřová kolena a žebírka. Vzhledem k tomu, že dbáme na čerstvost, připravujeme jich pouze omezený počet (na objednávku + pár kusů navíc). Taktéž tedy doporučujeme jejich rezervaci. 

 

 

PIVNÍ SPECIÁL Z PIVOVARU RYCHTÁŘ Z HLINSKA
    Rataj je 4× chmelený ležák, při jehož výrobě se používá speciální odrůda aromatického chmele Cascade a také metoda tzv. „chmelení za studena“, kdy se chmel přidává do piva dodatečně až v průběhu dokvašování v ležáckém sklepě. Výsledkem je výraznější chmelové aroma, skvěle vyvážená chuť se sladovou plností a vyšší hořkost tohoto piva v porovnání s běžně vyráběným pivem. To vše doplněné velmi dobrým řízem.
IBU: 32, EPM: 11,7
 

WINE BY GLASS Z WEINGUT TAGWERKER
     Nabídku "vína po skleničce" budou tentokrát tvořit vína z 0,75l lahví z rodinného vinařství Tagwerker z Herrnbaumgartenu, a to:

SAUVIGNON BLANC r. 2019, qualitätswein, suché
ZWEIGELT, r.2015, qualitätswein, suché

 

 

 

KÁVA Z TIŠNOVSKÉ PRAŽÍRNY NILAJA
Pro měsíc srpen budeme všechny druhy káv přirpavovat ze značky HONDURAS SHG HONDUCAFÉ z tišnovské Pražírna Nilaja​.
100% arabica s nízkou aciditou a plným tělem. Sladká vyvážená chuť pražených oříšků, kakaa a meruněk. Zrnkovou kávu je možné zde zakoupit na baru za cenu pražírny - 250g / 233,-Kč.

 

NAJDETE NÁS TÉŽ NA:

                

  TOPlist NAVRCHOLU.cz

NEWSLETTER

Chcete mít přehled o tom co chystáme, co máme v nabídce a co je u nás nového?
Odběr novinek na Váš e-mail.