OTEVŘENO A NABÍDKA JIŽ OD ČTVRTKA 21.5.

    Opět se těšíme na Vaši návštěvu, i když jen na otevřené terase (dle předpovědi má počasí přát) už od čtvrtečních 16hod. Novinkou je nabídka, která nyní není pouze víknedová, ale vybírat z ní můžete už ve čtvrtek!
    Všechny pokrmy jsou jako obvykle připraveny v omezeném počtu porcí. Pokud tedy máte zájem, můžete si vybrat z naší nabídky konkrétní jídla a my Vám je zarezervujeme společně s rezervací míst.
Pečená kolena i žebírka budou taktéž od čtvrtku čerstvě připravena a k dispozici. Kolena doporučujeme rezervovat, neboť je připravujeme převážně na objednávku + pár kusů navíc. Stačí nám dát vědět telefonem či e-mailem ideálně v předstihu, ale stačí i v den návštěvy. Žebírek připravujeme dosti, ovšem při větším množství též doporučujeme rezervaci.
    Budete-li mít zájem, rádi Vám cokoliv z naší nabídky (týdenní i stálé - kolena i žebírka...) nachystáme k zakoupení a odnesení s sebou domů. Stačí jen tel. či e-mailová objednávka (abyste nemuseli čekat) a na domluvený čas budete mít vše připraveno.
    Těšíme se na Vaši návštěvu!

OVESNÝ LEŽÁK 11st.
    Toto harmonicky vyvážené ovesné pivo balancuje na hraně mezi tradičním českým ležákem a speciálním pivem. Příjemně hutná chuť nefiltrovaného ležáku založeného na plzeňském sladu a čtyřech českých chmelech vás provede světem nočních dobrodružství. Nezbývá, než se nechat unášet bohatou chutí piva, jehož speciální nádech dodává mnichovský slad a oves.
Vyrábí pivovar Pivovar Genius noci​ z Lomnice u Tišnova.

POLOTMAVÝ LEŽÁK 11st.
   Tmavší verze světlé jedenáctky. Nižší stupeň prokvašení a lehce snížená dávka chmele dává více vyniknout sladovému tělu s jemně karamelovými podtóny a příchutí pražených oříšků.

Vyrábí Pivovar Květnice v Tišnově.

KÁVA Z TIŠNOVSKÉ PRAŽÍRNY NILAJA
Po zbytek května pro Vás budeme připravovat všechny druhy káv ze značky BRAZIL CERRADO  z tišnovské Pražírny Nilaja.
   Káva typická svou velmi jemnou aciditou a hutným tělem. Espresso připravené z této kávy je vyváženě sladké a má bohatou cremu. V chuti můžeme cítit především kakao a lískový oříšek.
     Upraženou zrnkovou kávu je možné si u nás zakoupit za cenu pražírny - 250g / 197,-Kč.

NAJDETE NÁS TÉŽ NA:

                

  TOPlist NAVRCHOLU.cz

NEWSLETTER

Chcete mít přehled o tom co chystáme, co máme v nabídce a co je u nás nového?
Odběr novinek na Váš e-mail.