NABÍDKA SE MĚNÍ NA TÝDENNÍ A K DISPOZICI BUDE JIŽ OD STŘEDY 27.5.

   Opět se těšíme na Vaši návštěvu, a konečně už i v krytých prostorách, i když stále za určitých hyginenicých podmínek. Co bychom ale chtěli představit je novinka v podobě nabídky, která bude pro vás k dispozici již od středy 27.5. od 16hod.! A mimo to budou od středy k dispozici i čerstvě upečená vepřová kolena a žebírka.

    Všechny pokrmy jsou jako obvykle připraveny v omezeném počtu porcí. Pokud tedy máte zájem, můžete si vybrat z naší nabídky konkrétní jídla a my Vám je zarezervujeme společně s rezervací míst.
Pečená kolena i žebírka budou taktéž od čtvrtku čerstvě připravena a k dispozici. Kolena doporučujeme rezervovat, neboť je připravujeme převážně na objednávku + pár kusů navíc. Stačí nám dát vědět telefonem či e-mailem ideálně v předstihu, ale stačí i v den návštěvy. Žebírek připravujeme dosti, ovšem při větším množství též doporučujeme rezervaci.

    Budete-li mít zájem, rádi Vám cokoliv z naší nabídky (týdenní i stálé - kolena i žebírka...) nachystáme k zakoupení a odnesení s sebou domů. Stačí jen tel. či e-mailová objednávka (abyste nemuseli čekat) a na domluvený čas budete mít vše připraveno.
    Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

PIVNÍ SPECIÁLY Z PIVOVARU KVĚTNICE

SVĚTLÝ LEŽÁK 11st. 
    "Plnotučný" světlý ležák, jehož plnější tělo se snoubí s vyšší hořkostí a výrazným chmelovým aroma.

 

 

POLOTMAVÝ LEŽÁK 11st.
   Tmavší verze světlé jedenáctky. Nižší stupeň prokvašení a lehce snížená dávka chmele dává více vyniknout sladovému tělu s jemně karamelovými podtóny a příchutí pražených oříšků.

Vyrábí Pivovar Květnice v Tišnově.

 

WINE BY GLASS
     Po celý březen Vám rádi nabídneme vína z 0,7l lahví z rakouského vinařství TAGWERKER  - "po skleničce" si budete moci dát:
- RIESLING, r. 2018,
- ZWEIGELT r.2015.

 

 

 

KÁVA Z TIŠNOVSKÉ PRAŽÍRNY NILAJA
Po zbytek května pro Vás budeme připravovat všechny druhy káv ze značky BRAZIL CERRADO  z tišnovské Pražírny Nilaja.
   Káva typická svou velmi jemnou aciditou a hutným tělem. Espresso připravené z této kávy je vyváženě sladké a má bohatou cremu. V chuti můžeme cítit především kakao a lískový oříšek.
     Upraženou zrnkovou kávu je možné si u nás zakoupit za cenu pražírny - 250g / 197,-Kč.

NAJDETE NÁS TÉŽ NA:

                

  TOPlist NAVRCHOLU.cz

NEWSLETTER

Chcete mít přehled o tom co chystáme, co máme v nabídce a co je u nás nového?
Odběr novinek na Váš e-mail.