NOVINKA V NABÍDCE - KÁVA Z PRAŽÍRNY NILAJA

    Tišnovskou pražírnu NILAJA od nás už určitě znáte. Za dob otevřených jsme Vám připravovali jejich kávu vždy z různých částí světa tak, abyste mohli vyzkoušet rozdílné chutě. Za dob aktuálně zavřených to bohužel nelze a tak jsme se s pražírnou dohodli, že část jejich kávové nabídky si budete moci koupit balenou, zrnkovou i v našem výdejním okénku!
    K zakoupení budou u nás čtyři druhy, balené pro 250g v cenách, jako byste je koupili přímo v pražírně. K dostání bude při návštěvě našeho okénka přímo, nebo si je budete moci přidat k objednávce na naší stránce Vyzvednisi.cz.

CUBA SERRANO LAVADO
100% arabica

Káva s velmi slabou, téměř žádnou aciditou. Espresso připravené z kávy Cuba Serrano Lavado má bohatou cremu, hladké tělo a v jeho chuti dominuje kakao, hořká čokoláda, tabák a na konci oříšky.

250g - 233,-Kč
BRAZIL CERRADO
100% arabica

Káva typická svou velmi jemnou aciditou a hutným tělem. Espresso připravené z této kávy je vyváženě sladké a má bohatou cremu. V chuti můžeme cítit především kakao a lískový oříšek.

250g - 202,-Kč
HONDURAS SHG HONDUCAFE
100% arabica

Káva s nízkou aciditou a plným tělem. Sladká vyvážená chuť pražených oříšků, kakaa a meruněk.

250g - 212,-Kč
COLOMBIA SHG SUPREMO 18
100% arabica

Káva Colombia Supremo patří díky její bohaté a plné chuti mezi nejoblíbenější kávy z Columbie. Jedná se o velkozrnnou, velmi kvalitní, poměrně silnou kávu. Střední acidita této kávy s čokoládovo-ořechovou chutí vytvoří vyvážený nápoj se silným aroma.

250g - 215,-Kč

 

NAJDETE NÁS TÉŽ NA:

                

  TOPlist NAVRCHOLU.cz

NEWSLETTER

Chcete mít přehled o tom co chystáme, co máme v nabídce a co je u nás nového?
Odběr novinek na Váš e-mail.