NOVÝ TÉMATICKÝ BALÍČEK VÍN - DOLCE VITA!

Vážení přátelé, milovnice a milovníci vína,
    dovolte, abych Vám představil další tematický a cenově zvýhodněný balíček vín: DOLCE VITA! V pořadí pátý balíček, ve kterém jsme Vám připravili vína s vyšším zbytkovým cukrem.

DOLCE VITA
     Známé pořekadlo praví: život je krátký, snězte nejprve dezert! Ano, občas je zapotřebí si ten život osladit. Máte-li tedy rádi vína s vyšším zbytkovým cukrem, máme pro Vás tento exkluzivní výběr pěti vín z naší nabídky. Dvě z Vinařství - penzion U VRBŮ z Hustopečí, dvě Kamil Prokeš vinařství z Velkých Němčic a jedno fortifikované víno od Víno J. Stávek z Němčiček.
    Zvýhodněná cena za tento balíček 5 lahví činí 1.290,-Kč (běžná cena 1431,-Kč)!

TRAMÍN ČERVENÝ r.2018, botrytický sběr, výběr z hroznů, sladké - Kamil Prokeš vinařství
(zb.cukr: 46,5g/l, kys.: 6,1g/l, alk.: 12%)
Krásná odrůdová vůně čajové růže, liči a medu. V chuti krásně vyvážené s pikantní kyselinkou, nenapodobitelnou kořenitostí a tropického ovoce.

RYZLINK VLAŠSKÝ r.2018, botrytický sběr, výběr z hroznů, polosladké - Kamil Prokeš vinařství
(zb.cukr: 22,3g/l, kys.: 6,5g/l, alk.: 12,5%)
Příjemné medové aroma v kombinaci exotickým kandovaným ovocem. V chuti ideální poměr zbytkového cukru a kyselinky, která vínu dodává potřebnou páteř. Dominance tropického ovoce a cibébová medovost. Dlouhá dochuť, která láká k dalšímu napití.

LOKUS ČERVENÝ, r.2016, fortifikované víno, (Cabernet Moravia + Alibernet + André) , zrálo v dubovém sudu, Vinařství J.Stávek
(zb.cukr:53g/l, kys.:4,4/l, alk.:15,5%)
Rubínová barva. Výrazné aroma s dominancí černého rybízu a višních, hořké čokoládě a lehkém tónu vanilky. V chuti velmi příjemná a vyvážená kombinace kandovaného ovoce, hřejivosti vyššího alkoholu vyššího zbytkového cukru. Víno je zařazeno v aktuálním Salónu vín 2020 mezi sto nejlepšími víny ČR.

HIBERNAL, r.2019, pozdní sběr, polosladké, Vinařství u Vrbů
(zb.cukr:18,1g/l, kys.:7,8g/l, alk.:12,5%)
Odrůda, vyšlechtěna v německém Geisenheimu. Jemné aroma po lipovém květu, broskví a černého rybízu. v chuti vyvážené, lehce kořenité s charakterem jednoho ze svých "rodičů" - Ryzlinku. Vyšší, ale ne vysoký zbytkový cukr dělá víno harmonickým a příjemně pitelným po celý večer.

PÁLAVA, r.2019, výběr z hroznů, sladké, Vinařství u Vrbů
(zb.cukr:47,6g/l, kys.:6,8g/l, alk.:12,5%)
Krásná vůně čajové růže v kombinaci s exotickým ovocem a lehkou svěží stopou citrusového ovoce. V chuti plné, harmonické, krásně korespondující s vůní a "nálož" necelých 48g zb. cukru krásně drží v lajně šťavnatá kyselinka, což je důležité, aby vino nepůsobilo ulepeným dojmem.

NAJDETE NÁS TÉŽ NA:

                

  TOPlist NAVRCHOLU.cz

NEWSLETTER

Chcete mít přehled o tom co chystáme, co máme v nabídce a co je u nás nového?
Odběr novinek na Váš e-mail.