Otevřeno již od pátku 11.3. a aktuální víkendová nabídka

Vážení přátelé,

dovolte, abychom Vám představili nabídku dalšího březnového víkendu, která bude k dispozici tentokrát již od pátku 11.3. od 17.00h.

Víkend bude otevřeno následovně:
sobota 12.3.: 11.00 - 17.00h.
neděle 13.3.: 11.00 - 16.00h.

I nadále platí, že vzhledem k čerstvosti a dostupnosti surovin budou všechny pokrmy připraveny pouze v omezeném počtu porcí. A přednost budou mít samozřejmě rezervace.

    Budete-li mít zájem, rádi Vám cokoliv z naší nabídky (týdenní i stálé - kolena i žebírka...) nachystáme k zakoupení a odnesení s sebou domů. Stačí jen včasná tel. či e-mailová objednávka (abyste nemuseli čekat) a na domluvený čas budete mít vše připraveno.

 PEČENÁ KOLENA A ŽEBÍRKA
    K dispozici budou tradiční, čerstvě upečená vepřová kolena a žebírka. Vzhledem k tomu, že dbáme na čerstvost, připravujeme jich pouze omezený počet (na objednávku + pár kusů navíc). Taktéž tedy doporučujeme jejich rezervaci. 

 

    Polotmavý DÉMON je polotmavý 13st. speciál, který byl připraven podle starých klášterních receptur mnichovské oblasti a navazuje tak na tradici, sahající až do roku 1420. Je charakteristický bohatým a vyváženým profilem chutí. Má příjemnou sladovou vůni a mírně nasládlou medovou chuť s jemnou hořkostí. Obsah alkoholu 5,2% obj.. Vyrábí Pivovar Vysoký Chlumec.
 
 
 
 

ČERTOVSKÝ PIVNÍ SPECIÁL
    Čertovský speciál 14° je spodně kvašený pivní speciál výjimečné chuti, který připravili sládci z jihlavského pivovaru. Je charakteristický temně červenou barvou a bohatou, jemnou narůžovělou pěnou a  vyváženou plností a hořkostí. Vyrábí Pivovar Jihlava.
 
 
 
 
 
 

VÍNO PO SKLENIČCE Z VINAŘSTVÍ KAMIL PROKEŠ
     Tentokrát si budete moci pochutnat na dvou vínech od Kamila Prokeše z Velkých Němčic, konkrétně na:

RYZLINK VLAŠSKÝ r. 2019, výběr z hroznů, polosuché
    Ušlechtilý medově botrytický buket s působivými projevy mandarinek a kandovaného ovoce vytváří podmanivou kompozici přezrálých hroznů s až cibébvou medovitostí a s příjemnou dochutí tropického ovoce podporenou příjemnou kyselinou. 

Ocenění:
Zlatá medaile Národní soutěž vín – Velkopavlovická podoblast 2021

 


MERLOT, r.2018, výběr z hroznů, suché
    Okouzlující aroma borůvek, ostružin, drobného lesního ovoce a strouhané čokolády dodávají vínu neopakovatelný rozměr. V chuti je víno bohatě strukturované, s doteky vařeného ovoce v čokoládě a s příjemně hlubokou elagotaninovou dochutí.
     Okouzlí při podávání s grilovanými jehněčími motýlky nebo zvěřinovými steaky na pepři.

Ocenění:
Stříbrná medaile Salon vín 2020
Zlatá medaile Národní soutěž vín – Velkopavlovická podoblast 2020
Stříbrná medaile Salon vín 2022

 

KÁVA Z TIŠNOVSKÉ PRAŽÍRNY NILAJA
    V lednu pro Vás budeme připravovat všechny druhy káv ze značky BRAZIL CERRADO.
    Káva typická svou velmi jemnou aciditou a hutným tělem. Espresso připravené z této kávy je vyváženě sladké a má bohatou cremu. V chuti můžeme cítit především kakao a lískový oříšek. Zrnkovou kávu je možné zde zakoupit na baru za cenu pražírny - 250g / 212,-Kč.

NAJDETE NÁS TÉŽ NA:

                

  TOPlist NAVRCHOLU.cz

NEWSLETTER

Chcete mít přehled o tom co chystáme, co máme v nabídce a co je u nás nového?
Odběr novinek na Váš e-mail.