PÁTEK 13.8. - VÍNO & LÁSKA - degustace vín v zahradním posezení

    Na pátek 13.8. si do diářů můžete napsat heslo VÍNO & LÁSKA - JAMNÉ!
    Jako minulý rok, i letos bude pro vás uspořádána velká degustace všech vín z nabídky MIKWINE s.r.o.
Nabídku bude tvořit na 60 moravských a rakouských vín, jež budou volně k dispozici. Za poplatek 300,-Kč/osoba dostanete skleničku a budete moci klidně i několikrát ochutnat všechna prezentovaná vína. Pokud na místě učiníte objednávku v hodnotě 2.500,-Kč, poplatek bude odečten. A jako bonus k tomu budete mít "Láskyplný" koncert!

    
 

 

    Večer vám zpříjemníme koncertem v podobě  maestra mnoha strunných nástrojů (vč. harfy) Vaška Vaňury alias LÁSKY! Dle vlastních slov - něco mezi kytaristou, zpěvákem, skladatelem, textařem a producentem…někdo tomu říká prostě „písničkář“.
    V minulosti jste jej mohli zahlédnout v kapelách jako zakázanÝ / Ovoce, Waldagang, Geoff Tyson Band (USA), UnderGaters nebo Covers for Lovers aj. Nyní jen sám, s kytarou a songy jako Domek -, Nic moc společnýho - , Face to face -  a mnoha dalších - ostatně mrkněte na jeho Youtube profil.
    No a koho vína nezajímat nebudou a bude si chtít jen užít muziku, není problém!  Vstupné bude 100,-Kč a k dispozici bude samozřejmě bar i dobroty z grilu.

    Degustace bude přístupna od 17.00hod., Láska "hrábne do strun" od 20.00hod. Na víno s Láskou? Ve víně je Láska? Láska k vínu? Jak chcete :) V pátek 13.8. v zahradním posezení Hostince u Vlachů prostě VÍNO & LÁSKA!
Doporučujeme rezervaci míst na tel.: 603220247 nebo ještě lépe na e-mailu mikwine@mikwine.cz.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

  
   

NAJDETE NÁS TÉŽ NA:

                

  TOPlist NAVRCHOLU.cz

NEWSLETTER

Chcete mít přehled o tom co chystáme, co máme v nabídce a co je u nás nového?
Odběr novinek na Váš e-mail.