PÁTEK 21.8. - KONCERT CIRCUS PONORKA

Dnes, tj. v pátek 21.8., bude restaurace UZAVŘENA. Důvodem je koncert v našem zahradním posezení, na který si Vás dovolujeme pozvat - Circus Ponorka (Honza Ponocný)!
    Kytarista a skladatel Honza Ponocný účinkoval v řadě kapel a stal se i vyhledávaným doprovodným hudebníkem a skladatelem mnoha popových hvězd, například Mekyho Žbirky. Složil fenomenální hudbu k filmům Perfect Days a Revival od Alice Nellis. Jeho neuvěřitelný talent jej přivedl k vlastnímu projektu Circus Ponorka, který je skupina jediného muže. Honza kombinuje kytaru, dva mikrofony a v reálném čase nahrává smyčky přímo na jevišti, čímž vytváří zvuk celé kapely, na jeho show nezapomenete. Honza je hit maker melodických písní, které ocení diváci koncertů i filmové hudby. www.circusponorka.cz

    Kromě výborné muziky se můžete těšit i na naši nabídku baru vč. nabídky vín a specialit z grilu.

    VSTUPNÉ: základní 250 Kč, snížené 200 Kč (senioři 65+, děti a mládež do 15 let, ZTP a ZTP/P). Prodej vstupenek v TIC a prostřednictvím on-line systému Kina Svratka. V den koncertu je možné zakoupit vstupenky na místě 30 minut před začátkem koncertu. Vstupné osvobozeno od daně dle § 61 zák. o DPH 235/204 Sb.

NAJDETE NÁS TÉŽ NA:

                

  TOPlist NAVRCHOLU.cz

NEWSLETTER

Chcete mít přehled o tom co chystáme, co máme v nabídce a co je u nás nového?
Odběr novinek na Váš e-mail.