PÁTEK 5.8. OCHUTNÁVKA VÍN "VÍNO & LÁSKA"

Na pátek 5.8. si do diářů můžete opět napsat heslo VÍNO & LÁSKA - JAMNÉ!

     Jako v předchozích letech, i letos bude pro vás uspořádána velká degustace všech vín z nabídky společnosti MIKWINE s.r.o.

     Nabídku bude tvořit cca 60 moravských a rakouských vín. Za příjemných 395,-Kč / osoba dostanete skleničku a budete moci klidně i několikrát ochutnat všechna prezentovaná vína. Degustace je koncipována jako volná! A pokud na místě učiníte objednávku v hodnotě 2.500,-Kč, poplatek bude odečten. A do třetice: jako bonus k tomu budete mít "Láskyplný" koncert!


     Večer vám opět zpříjemníme koncertem v podobě maestra mnoha strunných nástrojů Vaška Vaňury alias LÁSKY! Dle vlastních slov - něco mezi kytaristou, zpěvákem, skladatelem, textařem a producentem...někdo tomu říká prostě "písničkář". V minulosti jste jej mohli zahlédnout v kapelách zakázanÝ / Ovoce, Waldagang, Geoff Tyson Band (USA), UnderGaters nebo Covers for Lovers aj. Nyní jen sám, s kytarou a songy jako Domek, Nic moc společnýho, Face to face a mnoha dalších - viz. profil na Youtube.


    No a koho vína nezajímat nebudou a bude si chtít jen užít muziku, není problém! Vstupné bude 150,-Kč a k dispozici bude samozřejmě bar i dobroty z grilu.


    Degustace bude přístupna od 17.00hod., Láska "hrábne do strun" od 20.00hod.

     Na víno s Láskou? Ve víně je Láska? Láska k vínu? Jak chcete :) V pátek 5.8. v zahradním posezení Hostince u Vlachů prostě VÍNO & LÁSKA! Facebooková událost na tomto odkazu.

    Doporučujeme rezervaci míst na tel.: 603220247 nebo ještě lépe na e-mailu mikwine@mikwine.cz.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

NAJDETE NÁS TÉŽ NA:

                

  TOPlist NAVRCHOLU.cz

NEWSLETTER

Chcete mít přehled o tom co chystáme, co máme v nabídce a co je u nás nového?
Odběr novinek na Váš e-mail.