PEČENÁ VEPŘOVÁ ŽEBÍRKA S SEBOU TENTO PÁTEK 27.3.!

Vážení přátelé a hosté,
    moc Vám děkujeme za zájem o pečená kolena a žebra, která jsme pro Vás v úterý připravovali. Velmi nás to potěšilo a jsme rádi, že nás takto udržujete "v kondici", abychom to nezapomněli ;)
Vzhledem k tomu, že všem se hodil úterní termín, budeme péct i na zítřek, čili na tento PÁTEK 27.3.! Vzhledem k omezenému stavu zásob už jsou ale budou tentokrát k dispozici pouze žebírka. Kolena jsou už všechna rezervována.

Scénář objednávky a vyzvednutí je velmi podobný jako posledně, tedy:

1. Prosíme o objednávku do e-mailu (info@hostinecuvlachu.cz), FB zprávy či tel. na číslo 603220247. Dejte vědět, kolik budete chtít porcí menších (300g-145,-Kč) a větších porcí (500g-215,-Kč) žebírek. Objednávky prosím hlaste DO PÁTKU 27.3. do 12.00hod. Taktéž si k tomu můžete objednat i víno z naší nabídky. Aktuální ceník naleznete na tomto odkazu.

2. Žebírka budu čerstvá a k vyzvednutí připravena V PÁTEK 27.3. v čase 15-17hod. se všemi přílohami, jak jste od nás zvyklí. Kromě pečiva.

3. K vyzvednutí budou u nás přes vchod na terasu. Nenoste si na to žádné nádobí ani krabičky. Vše vám připravíme a zabalíme. Prosíme o maximální ohleduplnost při převzetí. Minimálně ochranné roušky přes obličej budou nezbytností. Prvořadé je chránit Vás i nás.

4. Platba je možná pouze bezhotovostní, ovšem protože nedisponujeme platebním terminálem na karty, dáme Vám společně s částkou i číslo účtu a požádáme Vás o platbu převodem.

    Při úterní premiéře jsme vyzkoušeli, že tento scénář funguje. Nicméně pokud byste k němu měli nějaký návrh na zlepšení, dejte vědět.
Takže kdož máte zájem, objednávejte už nyní!

PS: Vloni touto dobou jsme už připravovali venkovní terasu na posezení. Letos to bohužel bude mít zpoždění, ale věříme, že poté si to užijeme o to více! :)

    Děkujeme za Vaši podporu!

NAJDETE NÁS TÉŽ NA:

              

  TOPlist NAVRCHOLU.cz

NEWSLETTER

Chcete mít přehled o tom co chystáme, co máme v nabídce a co je u nás nového?
Odběr novinek na Váš e-mail.