PF 2022

Vážení přátelé,
    konec roku 2021 se blíží. Nelze jeho konec oddálit či zbrzdit. Lze jej pouze vnímat a najít si čas i na krátké bilancování. Co se nám povedlo, z čeho máme radost či kde se naopak chceme zlepšit a čím si příští rok udělat hezčí.

    Tento rok, stejně jako rok předchozí, nebyl jednoduchý. V zimě a na jaře jste nám pomáhali vašimi objednávkami přes výdejní okénko držet hlavu nad vodou. V létě jsme se mohli trochu nadechnout. Bohužel od podzimu až do konce roku jsme se museli opět přizpůsobovat novým omezením, opatřením a nařízením.

    Věříme, že nejen pro nás, ale určitě i pro vás je to už dlouhé, náročné a únavné a nikdo nevidíme za horizont. Ale nevzdáváme to! Na to máme jako hostinec příliš dlouhou a bohatou historii. Když předchozí provozovatelé zvládli velmi nepříjemné období obou světových válek i násilné odebrání v minulém režimu, my musíme zvládnout současné časy! A zvládáme to hlavně díky vám, našim hostům a zákazníkům. Dáváte nám velkou energii. Pomohli jste nám v loňském roce, pomohli jste nám i letos. A za to jsme vám vděčni! Kvůli vám má smysl naše služby udržet. A zvyšovat.

    Přejeme Vám do zvládání roku příštího také hodně sil, trpělivosti, tolerance, porozumění a zejména zdraví. Protože jedině ve zdraví se u nás budeme moci opět setkat i v roce 2022!

Michal Kadlec a kolektiv Hostince u Vlachů v Jamném.

NAJDETE NÁS TÉŽ NA:

                

  TOPlist NAVRCHOLU.cz

NEWSLETTER

Chcete mít přehled o tom co chystáme, co máme v nabídce a co je u nás nového?
Odběr novinek na Váš e-mail.