SORTIMENT PRO PRODEJ S SEBOU V PÁTEK 28.1. (+VÍKEND)

Vážení přátelé,
    děkujeme za zájem a objednávky pro prodej s sebou! Moc si toho v této divoké době vážíme! Vězte, že bychom Vám mnohem rádi umožnili posezení s veškerou obsluhou u nás, ale okolnosti to neumožňují. Přesto s vámi chceme být v kontaktu a s potěšením dáváme na vědomí, že nadcházející týden pokračujeme :)
    Objednávat dle níže vypsaného sortimentu můžete už teď. Vydávání pak bude probíhat V PÁTEK 28.1. od 16.00 do 19.00hod. A NOVINKA: na základě domluvy můžeme objednávku vydat i v sobotu a v neděli v předem domluvený čas!

SORTIMENT:

 Pečené vepřové koleno - dle váhy, cena za kg 360,- (obvyklá váha 1,1 - 1,6kg)
 (vč. všech příloh kromě pečiva)

 

Pečená vepřová žebírka - menší (300g-165,-Kč) a větší porce (500g-245,-Kč)
(vč. všech příloh kromě pečiva)

 

Tradiční bramborové placky - ...Vám připravíme také čerstvé, sádlem potřené a zabalíme Vám je do alobalu. Doma si je pak můžete např. potřít povidly, posypat mákem s cukrem či si je udělat na slano....dle Vaší chuti. Cena 29,-Kč/ks. Při objednávce dejte vědět počet ks.


Jablečný závin dle tradiční receptury s jablky, ořechy, vanilkovým (nikoli vanilínovým) cukrem, hřebíčkem a trochou toho kubánského rumu. Porce 100g - 29,-Kč. Při objednávce dejte vědět počet ks.
 

 

Víno z naší nabídky - ceník zde (možno vybrat i na místě)
Můžete také vybrat a nakoupit na e-shopu obchod-MiKwine.cz s vyzvednutím v pátek na místě.

 

 

Zavařený sortiment či piva z Pivovaru Květnice z naší samoobslužné lednice (možno vybrat až na místě)

 

 

 

 

    Objednávky prosíme od teď do pátečních 12hod. do e-mailu (info@hostinecuvlachu.cz), Facebookové zprávy či tel. na číslo 603220247. Ty se týkají kolen, žeber, placek a závinu. Ostatní lze vybrat na místě.

    Vše budeme péct a připravovat v páteční dopoledne čerstvé, připraveno k vyzvednutí bude V PÁTEK 21.1. v čase 16-19hod. a dle domluvy i v sobotu a v neděli v předem domluvený čas. Kolena i žebra budou se všemi přílohami, jak jste od nás zvyklí, kromě pečiva. Platba je možná pouze v hotovosti.

Moc děkujeme za Váš zájem! Těšíme se s Vámi na viděnou v pátek 28.1., event. o víkendu!

NAJDETE NÁS TÉŽ NA:

                

  TOPlist NAVRCHOLU.cz

NEWSLETTER

Chcete mít přehled o tom co chystáme, co máme v nabídce a co je u nás nového?
Odběr novinek na Váš e-mail.