TÝDENNÍ NABÍDKA OD ČTVRTKA 10.12. + ČERSTVĚ PEČENÁ VEPŘOVÁ KOLENA A ŽEBRA

   Nabídka čerstvě připravených pokrmů bude k dispozici už čtvrtka 10.12.!
    Vzhledem k tomu, že jídla připravujeme čerstvá a z chlazených surovin, je jich k dispozici omezený počet. Proto nabízíme, společně s rezervací míst, objednat si dopředu i požadované pokrmy.

    Naši "vlajkovou loď" - pečená vepřová kolena, připravujeme také od čtvrtka čerstvě. Vzhledem k tomu, že dbáme na čerstvost, připravujeme jich pouze omezený počet (na objednávku + pár kusů navíc). Taktéž tedy doporučujeme jejich rezervaci.
    Žebírek připravujeme dosti, ovšem při větším množství též doporučujeme rezervovat.

  

    Budete-li mít zájem, rádi Vám cokoliv z naší nabídky (týdenní i stálé - kolena i žebírka...) nachystáme k zakoupení a odnesení s sebou domů. Stačí jen tel. či e-mailová objednávka (abyste nemuseli čekat) a na domluvený čas budete mít vše připraveno.

 

PIVNÍ SPECIÁL Z PIVOVARU JIHLAVA
    Výroční ležák, připomínající 160letou historii pivovaru Jihlava, je chmelený hlávkovým žateckým chmelem. Vyznačuje se příjemnou hořkostí, plností, perfektním řízem a bohatou pěnou.

 

 

 

 

 

WINE BY GLASS OD KAMILA PROKEŠE
     Po celé září Vám rádi nabídneme vína z 0,75l lahví z vinařství Kamila Prokeše z Velkých Němčic. "Po skleničce" si budete moci dát:
RULANDSKÉ ŠEDÉ r. 2018, pozdní sběr, polosuché,
- FRANKOVKA, r.2017, pozdní sběr, suché.
 

 

 

 

KÁVA Z TIŠNOVSKÉ PRAŽÍRNY NILAJA
    Po celý prosinec Vám rádi nabídneme všechny druhy káv ze značky HONDURAS SHG Honducafé z tišnovské Pražírny Nilaja. Káva s nízkou aciditou a plným tělem. Sladká vyvážená chuť pražených oříšků, kakaa a meruněk.
    Upraženou zrnkovou kávu je možné si u nás zakoupit za cenu pražírny - 250g / 212,-Kč.

        

 

NAJDETE NÁS TÉŽ NA:

                

  TOPlist NAVRCHOLU.cz

NEWSLETTER

Chcete mít přehled o tom co chystáme, co máme v nabídce a co je u nás nového?
Odběr novinek na Váš e-mail.