TÝDENNÍ NABÍDKA OD STŘEDY 28.7. DO NEDĚLE 1.8.2021

Vážení přátelé,
   rádi Vám opět představujeme nabídku dalšího tentokrát přelomového, červencovo-srpnového týdne. Stále upozorňujeme, že jídla připravujeme čerstvá a z chlazených surovin, čili je jich k dispozici opravdu omezený počet. Proto využijte nabídky společně s rezervací míst objednat si dopředu i požadované pokrmy. Tak budete mít jistotu, že i pro vyprodání je pro Vás budeme dále schovávat.

Taktéž doporučujeme, zejména v sobotní a nedělní obědový čas, rezervaci míst. Občas se totiž stává, že již máme naplněnou kapacitu a nezbývá místo pro nově příchozí, což nás mrzí. Když se tedy rozhodnete k nám zajet, dejte nám vědět. Stačí klidně i hodinu předem (ale samozřejmě čím dříve, tím lépe). Alespoň Vám řekneme jak na tom jsme a když to nebude možné v požadovaný čas, tak Vám doporučíme nejbližší vhodný. Maximální servis z naší strany pak bude více než samozřejmostí :)

 

 


 

 PEČENÁ KOLENA A ŽEBÍRKA
K dispozici budou taktéž tradiční, čerstvě upečená vepřová kolena a žebírka. Vzhledem k tomu, že dbáme na čerstvost, připravujeme jich pouze omezený počet (na objednávku + pár kusů navíc). Taktéž tedy doporučujeme jejich rezervaci. 

 

PIVNÍ SPECIÁL Z TIŠNOVSKÉHO PIVOVARU KVĚTNICE
    Jeho základem je světlý tzv. plzeňský slad. Ve velmi malé míře je doplněn světlým karamelovým sladem. Chmelen natřikrát českými chmely, přičemž ten poslední, Poloranný Žatecký Červeňák, mu dodává velmi příjemné pravé chmelové aroma. Díky nižšímu stupni prokvašení je pivo plnější, s nižším obsahem alkoholu.

    Výsledkem je velmi dobře pitelný ležák plzeňského typu, s mírně vyšší hořkostí a jemně sladovým tělem.
EPM: 11,3%
Alkohol obj.: 4,3%
EBC: 7
IBU: 30

 

WINE BY GLASS Z WEINGUT TAGWERKER
     Nabídku "vína po skleničce" budou tentokrát tvořit vína z 0,75l lahví z rodinného vinařství Tagwerker z Herrnbaumgartenu, a to:

- SAUVIGNON BLANC r. 2019, qualitätswein, suché
- ZWEIGELT, r.2015, qualitätswein, suché

 

 


 

 KÁVA Z TIŠNOVSKÉ PRAŽÍRNY NILAJA
Pro měsíc srpen budeme všechny druhy káv přirpavovat ze značky HONDURAS SHG HONDUCAFÉ z tišnovské Pražírna Nilaja​.
100% arabica s nízkou aciditou a plným tělem. Sladká vyvážená chuť pražených oříšků, kakaa a meruněk. Zrnkovou kávu je možné zde zakoupit na baru za cenu pražírny - 250g / 233,-Kč.

NAJDETE NÁS TÉŽ NA:

                

  TOPlist NAVRCHOLU.cz

NEWSLETTER

Chcete mít přehled o tom co chystáme, co máme v nabídce a co je u nás nového?
Odběr novinek na Váš e-mail.