TÝDENNÍ NABÍDKA OD STŘEDY 3.6. + ČERSTVĚ PEČENÁ VEPŘOVÁ KOLENA A ŽEBÍRKA!

    Nabídka čerstvě připravených pokrmů bude k dispozici už od středy 3.6.
    Vzhledem k tomu, že jídla připravujeme čerstvá, a z chlazených surovin, je jich k dispozici omezený počet. Proto nabízíme, společně s rezervací míst, objednat si dopředu i požadované pokrmy.
    Od minulého týdne je novinkou i naše "vlajková loď" - pečená vepřová kolena, která připravujeme od středy čerstvě a jsou tak k dispozici po celý týden. Ovšem vzhledem k tomu, že dbáme na čerstvost, připravujeme jich pouze omezený počet. Taktéž tedy doporučujeme jejich rezervaci.
    Žebírek budeme péct dosti, ovšem při větším množství též doporučujeme rezervovat.

  


    Budete-li mít zájem, rádi Vám cokoliv z naší nabídky (týdenní i stálé - kolena i žebírka...) nachystáme k zakoupení a odnesení s sebou domů. Stačí jen tel. či e-mailová objednávka (abyste nemuseli čekat) a na domluvený čas budete mít vše připraveno.

PIVNÍ SPECIÁLY Z PIVOVARU KVĚTNICE

SVĚTLÝ LEŽÁK 11st.
     Pro toto spodně kvašené pivo je charakteristické, že pro závěrečné (aromatické) chmelení je použit žatecký Saaz Late. To je potomek známého Červeňáku a v poslední době začíná být pivovary hojně používán. Ležák je chmelen na čtyřikrát, což se projevuje důraznějším chmelovým aroma.
    EPM: 12,5% Alkohol obj.: 4,8% EBC: 8 IBU: 37

 

POLOTMAVÝ LEŽÁK 11st.
   Tmavší verze světlé jedenáctky. Nižší stupeň prokvašení a lehce snížená dávka chmele dává více vyniknout sladovému tělu s jemně karamelovými podtóny a příchutí pražených oříšků.
    EPM: 11,3%   Alkohol obj.: 4,3%   EBC: 25   IBU: 27

Vyrábí Pivovar Květnice v Tišnově.

WINE BY GLASS
     Po celý březen Vám rádi nabídneme vína z 0,7l lahví z rakouského vinařství TAGWERKER  - "po skleničce" si budete moci dát:
- RIESLING, r. 2018,
- ZWEIGELT r.2015.

 

 

 

KÁVA Z TIŠNOVSKÉ PRAŽÍRNY NILAJA
    Stále pro Vás budeme připravovat všechny druhy káv ze značky BRAZIL CERRADO  z tišnovské Pražírny Nilaja.
   Káva typická svou velmi jemnou aciditou a hutným tělem. Espresso připravené z této kávy je vyváženě sladké a má bohatou cremu. V chuti můžeme cítit především kakao a lískový oříšek.
     Upraženou zrnkovou kávu je možné si u nás zakoupit za cenu pražírny - 250g / 197,-Kč.

NAJDETE NÁS TÉŽ NA:

                

  TOPlist NAVRCHOLU.cz

NEWSLETTER

Chcete mít přehled o tom co chystáme, co máme v nabídce a co je u nás nového?
Odběr novinek na Váš e-mail.