TÝDENNÍ NABÍDKA OD STŘEDY 9.9. + ČERSTVĚ PEČENÁ VEPŘOVÁ KOLENA A ŽEBRA!

    Nabídka čerstvě připravených pokrmů bude k dispozici už od středy 9.9.!
    Vzhledem k tomu, že jídla připravujeme čerstvá a z chlazených surovin, je jich k dispozici omezený počet. Proto nabízíme, společně s rezervací míst, objednat si dopředu i požadované pokrmy.

    Naši "vlajkovou loď" - pečená vepřová kolena, připravujeme také od čtvrtka čerstvě. Vzhledem k tomu, že dbáme na čerstvost, připravujeme jich pouze omezený počet (na objednávku + pár kusů navíc). Taktéž tedy doporučujeme jejich rezervaci.
    Žebírek připravujeme dosti, ovšem při větším množství též doporučujeme rezervovat.

  

    Budete-li mít zájem, rádi Vám cokoliv z naší nabídky (týdenní i stálé - kolena i žebírka...) nachystáme k zakoupení a odnesení s sebou domů. Stačí jen tel. či e-mailová objednávka (abyste nemuseli čekat) a na domluvený čas budete mít vše připraveno.

PIVNÍ SPECIÁL Z PIVOVARU POUTNÍK

Toto harmonicky vyvážené ovesné pivo balancuje na hraně mezi tradičním českým ležákem a speciálním pivem. Příjemně hutná chuť nefiltrovaného ležáku založeného na plzeňském sladu a čtyřech českých chmelech vás provede světem nočních dobrodružství. Nezbývá, než se nechat unášet bohatou chutí piva, jehož speciální nádech dodává mnichovský slad a oves.

SVĚTLÝ LEŽÁK - HOŘKÝ 12st.  
    Hořký poutníkův ležák je pro skutečné znalce a labužníky. Toto středně prokvašené pivo se vyznačuje vysokou plností chutí, kterou ruku v ruce doprovází příjemně výrazná hořkost. Pokud si k němu přivoníte, ucítíte silné aroma žateckých chmelů. Hořký ležák má jiskřivě zlatou barvu.

 

 

WINE BY GLASS OD KAMILA PROKEŠE
     Po celé září Vám rádi nabídneme vína z 0,75l lahví z vinařství Kamila Prokeše z Velkých Němčic. "Po skleničce" si budete moci dát:
- RULANDSKÉ ŠEDÉ r. 2018, pozdní sběr, polosuché,
- FRANKOVKA, r.2017, pozdní sběr, suché.

 

 

 

 

KÁVA Z TIŠNOVSKÉ PRAŽÍRNY NILAJA
    
    Po celé září Vám rádi nabídneme všechny druhy káv ze značky BRAZIL CERRADO Honducafé  z tišnovské Pražírny Nilaja​.
Káva typická svou velmi jemnou aciditou a hutným tělem. Espresso připravené z této kávy je vyváženě sladké a má bohatou cremu. V chuti můžeme cítit především kakao a lískový oříšek. Upraženou zrnkovou kávu je možné si u nás zakoupit za cenu pražírny - 250g / 202,-Kč.

 

NAJDETE NÁS TÉŽ NA:

                

  TOPlist NAVRCHOLU.cz

NEWSLETTER

Chcete mít přehled o tom co chystáme, co máme v nabídce a co je u nás nového?
Odběr novinek na Váš e-mail.