TÝDENNÍ NABÍDKA STŘEDA 10. - NEDĚLE 14.6.

    Nabídka čerstvě připravených pokrmů bude k dispozici už od středy 10.6.
    Vzhledem k tomu, že jídla připravujeme čerstvá, a z chlazených surovin, je jich k dispozici omezený počet. Proto nabízíme, společně s rezervací míst, objednat si dopředu i požadované pokrmy.
    Naši "vlajkovou loď" - pečená vepřová kolena, připravujeme také od středy čerstvě a k dispozici jsou několikrát v průběhu týdne pečená. Vzhledem k tomu, že dbáme na čerstvost, připravujeme jich pouze omezený počet. Taktéž tedy doporučujeme jejich rezervaci.
    Žebírek připravujeme dosti, ovšem při větším množství též doporučujeme rezervovat.

  


    Budete-li mít zájem, rádi Vám cokoliv z naší nabídky (týdenní i stálé - kolena i žebírka...) nachystáme k zakoupení a odnesení s sebou domů. Stačí jen tel. či e-mailová objednávka (abyste nemuseli čekat) a na domluvený čas budete mít vše připraveno.

PIVNÍ SPECIÁLY

SUMMER MAX 11st.
     Summer max je desítka uvařená na stupňovitost 10,5%. Vyznačuje se plnou sladovou chutí, svěží chmelovou vůní, která později přechází do příjemné chmelové hořkosti. Summer MAX je skvělým osvěžením v letních horkých dnech. Obsah alkoholu 4,0%.

Vyrábí Pivovar Uherský Brod.

 

 

POLOTMAVÝ LEŽÁK 11st.
   Tmavší verze světlé jedenáctky. Nižší stupeň prokvašení a lehce snížená dávka chmele dává více vyniknout sladovému tělu s jemně karamelovými podtóny a příchutí pražených oříšků.
    EPM: 11,3%   Alkohol obj.: 4,3%   EBC: 25   IBU: 27

Vyrábí Pivovar Květnice v Tišnově.

WINE BY GLASS
     Po celý březen Vám rádi nabídneme vína z 0,7l lahví z rakouského vinařství TAGWERKER  - "po skleničce" si budete moci dát:
- RIESLING, r. 2018,
- ZWEIGELT r.2015.

 

 

 

KÁVA Z TIŠNOVSKÉ PRAŽÍRNY NILAJA
    Stále pro Vás budeme připravovat všechny druhy káv ze značky BRAZIL CERRADO  z tišnovské Pražírny Nilaja.
   Káva typická svou velmi jemnou aciditou a hutným tělem. Espresso připravené z této kávy je vyváženě sladké a má bohatou cremu. V chuti můžeme cítit především kakao a lískový oříšek.
     Upraženou zrnkovou kávu je možné si u nás zakoupit za cenu pražírny - 250g / 197,-Kč.

NAJDETE NÁS TÉŽ NA:

                

  TOPlist NAVRCHOLU.cz

NEWSLETTER

Chcete mít přehled o tom co chystáme, co máme v nabídce a co je u nás nového?
Odběr novinek na Váš e-mail.