TÝDENNÍ NABÍDKA STŘEDA 21. AŽ NEDĚLE 25.7.2021

Vážení přátelé,
   rádi Vám představujeme nabídku dalšího červencového, prázdninového týdne. I nadále dáváme na vědomost, že jídla připravujeme čerstvá a z chlazených surovin, čili je jich k dispozici opravdu omezený počet. Proto nabízíme, společně s rezervací míst, objednat si dopředu i požadované pokrmy.

Taktéž doporučujeme, zejména v sobotní a nedělní obědový čas, rezervaci míst. Občas se totiž stává, že již máme naplněnou kapacitu a nezbývá místo pro nově příchozí, což nás mrzí. Když se tedy rozhodnete k nám zajet, dejte nám vědět. Stačí klidně i hodinu předem (ale samozřejmě čím dříve, tím lépe). Alespoň Vám řekneme jak na tom jsme a když to nebude možné v požadovaný čas, tak Vám doporučíme nejbližší vhodný. Maximální servis z naší strany pak bude více než samozřejmostí :)


 

 PEČENÁ KOLENA A ŽEBÍRKA
K dispozici budou taktéž tradiční, čerstvě upečená vepřová kolena a žebírka. Vzhledem k tomu, že dbáme na čerstvost, připravujeme jich pouze omezený počet (na objednávku + pár kusů navíc). Taktéž tedy doporučujeme jejich rezervaci. 

 

PIVNÍ SPECIÁL Z PIVOVARU JEŽEK
    Kvasnicový Ježek je nefiltrované pivo s významným podílem pivovarských kvasnic, které chutná jako v dobách, kdy bylo dobré pivo nikoli výsadou, ale stavovskou ctí. Vyznačuje se vyváženou plnou chutí, výraznou hořkostí a perfektním řízem.
ALC: 4,9 % obj.
keg: 30, 50 l
IBU: 33 EPM: 11,6

 

WINE BY GLASS Z VINAŘSTVÍ U VRBŮ
     Nabídku "vína po skleničce" budou tentokrát tvořit vína z 0,75l lahví z rodinného vinařství u Vrbů z Hustopečí, a to:
CHARDONNAY r. 2018, pozdní sběr, suché, stříbrná řada
PINOT NOIR (Rulandské modré), r.2018, moravské zemské, suché, zlatá řada

 


 

KÁVA Z TIŠNOVSKÉ PRAŽÍRNY NILAJA
Všechny druhy káv tentokrát připravujeme ze značky BRAZIL CERRADO  z tišnovské Pražírny Nilaja​.
Káva typická svou velmi jemnou aciditou a hutným tělem. Espresso připravené z této kávy je vyváženě sladké a má bohatou cremu. V chuti můžeme cítit především kakao a lískový oříšek.
Upraženou zrnkovou kávu je možné si u nás zakoupit za cenu pražírny - 250g / 202,-Kč.

NAJDETE NÁS TÉŽ NA:

                

  TOPlist NAVRCHOLU.cz

NEWSLETTER

Chcete mít přehled o tom co chystáme, co máme v nabídce a co je u nás nového?
Odběr novinek na Váš e-mail.