VÍKENDOVÁ NABÍDKA PÁTEK 3. A NEDĚLE 5.6.

Vážení přátelé,
dovolte, abychom Vám představili posledního květnového víkendu. Jak jsme již psali ve včerejším příspěvku, nabídka bude k dispozici v pátek 3. a v neděli 5.6. V sobotu máme, z důvodu soukromé akce, zavřeno.

OTEVÍRACÍ DOBA PRO TENTO VÍKEND:
pátek  3.6.:  17.00 - 21.00h.
sobota 4.6.:  zavřeno
neděle 5.6.:  11.00 - 17.00h.

    Pokud byste ale i v sobotu 4.6. chtěli čerstvě upečená kolena, žebírka či cokoliv z víkendové nabídky s sebou, rádi připravíme! Jen prosíme o tel. či e-mailovou objednávku v dostatečném předstihu, abychom to stihli na domluvený čas připravit a vy si to jen vyzvedli.

I nadále platí, že vzhledem k čerstvosti a dostupnosti surovin budou všechny pokrmy připraveny pouze v omezeném počtu porcí. A přednost budou mít samozřejmě rezervace.

    Budete-li mít zájem, rádi Vám cokoliv z naší nabídky (týdenní i stálé - kolena i žebírka...) nachystáme k zakoupení a odnesení s sebou domů. Stačí jen včasná tel. či e-mailová objednávka (abyste nemuseli čekat) a na domluvený čas budete mít vše připraveno.
 

 PEČENÁ KOLENA A ŽEBÍRKA
    K dispozici budou tradiční, čerstvě upečená vepřová kolena a žebírka. Vzhledem k tomu, že dbáme na čerstvost, připravujeme jich pouze omezený počet (na objednávku + pár kusů navíc). Taktéž tedy doporučujeme jejich rezervaci. 

 

PIVNÍ SPECIÁL

MÁJOVÝ LEŽÁK 12st.    
    Májový ležák je 4 × chmelený ležák, při jehož výrobě se používá speciální odrůda aromatického chmele Cascade a také metoda tzv. „chmelení za studena“, kdy se chmel přidává do piva dodatečně až v průběhu dokvašování v ležáckém sklepě. Výsledkem je výraznější chmelové aroma, skvěle vyvážená chuť se sladovou plností a vyšší hořkost tohoto piva v porovnání s běžně vyráběným pivem. To vše doplněné velmi dobrým řízem.

EPM 11,7 % hm., obs. alk. 5,0 % obj.,IBU 32.

 

 
VÍNO PO SKLENIČCE Z VINAŘSTVÍ U VRBŮ

     Pro tento víkend a celý červen si budete moci po skleničce z 0,75l lahví vychutnat dvě velmi příjemná vína z rodinného vinařství u Vrbů z Hustopečí

HIBERNAL pozdní sběr, r. 2020, polosuché
PINOT NOIR, moravské zemské r.2018, suché

 

 

KÁVA Z TIŠNOVSKÉ PRAŽÍRNY NILAJA
    Pro tento víkend a celý červen máme pro Vás připravenu kávu BRAZIL CERRADO.

    Káva typická svou velmi jemnou aciditou a hutným tělem. Espresso připravené z této kávy je vyváženě sladké a má bohatou cremu. V chuti můžeme cítit především kakao a lískový oříšek.
    Zrnkovou kávu je možné zde zakoupit na baru za cenu pražírny - 250g / 228,-Kč.

NAJDETE NÁS TÉŽ NA:

                

  TOPlist NAVRCHOLU.cz

NEWSLETTER

Chcete mít přehled o tom co chystáme, co máme v nabídce a co je u nás nového?
Odběr novinek na Váš e-mail.