VÍKENDOVÁ NABÍKA 26.-28.11.2021

Vážení přátelé,
    I když nabídku avizujeme až od pátku 26.11. je velmi pravděpodobné, že některé pokrmy budou dostupné již ve čtvrtek. Zatím ale nevíme které :) Čerstvě upečená kolena a žebírka budou ovšem k dispozici již ve středu i čtvrtek! Pokud budete mít zájem (ať již u nás nebo s sebou), dejte vědět. Rádi připravíme!

    Děkujeme, že dodržujete aktuálně platná nařízení a jste svědomití! Kontrolu požadovaných dokumentů jsme si nevymysleli a je pro nás starostí navíc. Proto jsme rádi, že nám to usnadňujete Vaší připraveností. Děkujeme za pochopení!

 

 PEČENÁ KOLENA A ŽEBÍRKA
Od středy 24.11. jsou taktéž k dispozici tradiční, čerstvě upečená vepřová kolena a žebírka! 
 Vzhledem k tomu, že dbáme na čerstvost, připravujeme jich pouze omezený počet (na objednávku + pár kusů navíc). Taktéž tedy doporučujeme jejich rezervaci. 

 
 

PIVNÍ SPECIÁL RYCHTÁŘ RATAJ
     
     Při jeho výrobě se používá speciální odrůda aromatického chmele Cascade a také metoda tzv. „chmelení za studena“, kdy se chmel přidává do piva dodatečně až v průběhu dokvašování v ležáckém sklepě. Výsledkem je výraznější chmelové aroma, skvěle vyvážená chuť se sladovou plností a vyšší hořkost tohoto piva v porovnání s běžně vyráběným pivem. To vše doplněné velmi dobrým řízem.

     ALC: 5,0 % obj., IBU: 32, EPM: 11,7

 

VÍNO PO SKLENIČCE Z RAKOUSKÉHO VINAŘSTVÍ GUT KELLERSTÖCKL

      Pro listopad budou nabídku "vína po skleničce" tvořit vína z 0,75l lahví od Horsta Schuckerta a jeho vinařství GUT KELLERSTÖCKL z rakouského Ketzelsdorfu, a to:
- MUSKATELLER r. 2020, suché
- BLAUBURGER, r.2019, suché

 

 

 

KÁVA Z TIŠNOVSKÉ PRAŽÍRNY NILAJA
    Ještě přes listopad pro Vás budeme připravovat všechny druhy káv ze značky BRAZIL CERRADO.
    Káva typická svou velmi jemnou aciditou a hutným tělem. Espresso připravené z této kávy je vyváženě sladké a má bohatou cremu. V chuti můžeme cítit především kakao a lískový oříšek. Zrnkovou kávu je možné zde zakoupit na baru za cenu pražírny - 250g / 212,-Kč.

NAJDETE NÁS TÉŽ NA:

                

  TOPlist NAVRCHOLU.cz

NEWSLETTER

Chcete mít přehled o tom co chystáme, co máme v nabídce a co je u nás nového?
Odběr novinek na Váš e-mail.