VÍKENDOVÁ PŘEDVÁNOČNÍ NABÍDKA 17.-19.12.2021

Vážení přátelé,
    dovolte, abychom Vám představili poslední víkendovou nabídku tohoto roku, která bude k dispozici od pátku 17.12. od 16.00hod. A myslíme, že bude i trochu výjimečná, tak jsme ji nazvali NABÍDKOU PŘEDVÁNOČNÍ.

    I u této však platí, že vzhledem k čerstvosti a dostupnosti surovin budou všechny pokrmy připraveny pouze v omezeném počtu porcí. A přednost budou mít samozřejmě rezervace.

    Budete-li mít zájem, rádi Vám cokoliv z naší nabídky (týdenní i stálé - kolena i žebírka...) nachystáme k zakoupení a odnesení s sebou domů. Stačí jen tel. či e-mailová objednávka (abyste nemuseli čekat) a na domluvený čas budete mít vše připraveno.

 

 

 PEČENÁ KOLENA A ŽEBÍRKA
K dispozici budou taktéž tradiční, čerstvě upečená vepřová kolena a žebírka. Vzhledem k tomu, že dbáme na čerstvost, připravujeme jich pouze omezený počet (na objednávku + pár kusů navíc). Taktéž tedy doporučujeme jejich rezervaci. 

 
 

ČERTOVSKÝ PIVNÍ SPECIÁL
    Čertovský speciál 14° je spodně kvašený pivní speciál výjimečné chuti, který připravili sládci z jihlavského pivovaru. Je charakteristický temně červenou barvou a bohatou, andělsky jemnou narůžovělou mikulášsky vyváženou plností a hořkostí. Vyrábí pivovar Jihlava

 

 

 

VÍNO PO SKLENIČCE Z VINAŘSTVÍ KAMIL PROKEŠ

      Pro poslední predvánoční víkend nabídneme něco speciálního, co běžně do "vín po skleničce" nedáváme. A tak si budete moci výjimečně pochutnat na dvou vínech od Kamila Prokeše z Velkých Němčic, konkrétně na:

RYZLINK VLAŠSKÝ r. 2019, výběr z hroznů, polosuché
    Ušlechtilý medově botrytický buket s působivými projevy mandarinek a kandovaného ovoce vytváří podmanivou kompozici přezrálých hroznů s až cibébvou medovitostí a s příjemnou dochutí tropického ovoce podporenou příjemnou kyselinou. 

 

 

 


MERLOT, r.2018, výběr z hroznů, suché
    Okouzlující aroma borůvek, ostružin, drobného lesního ovoce a strouhané čokolády dodávají vínu neopakovatelný rozměr. V chuti je víno bohatě strukturované, s doteky vařeného ovoce v čokoládě a s příjemně hlubokou elagotaninovou dochutí.
     Okouzlí při podávání s grilovanými jehněčími motýlky nebo zvěřinovými steaky na pepři.

 

 

 

KÁVA Z TIŠNOVSKÉ PRAŽÍRNY NILAJA
    Ještě přes listopad pro Vás budeme připravovat všechny druhy káv ze značky BRAZIL CERRADO.
    Káva typická svou velmi jemnou aciditou a hutným tělem. Espresso připravené z této kávy je vyváženě sladké a má bohatou cremu. V chuti můžeme cítit především kakao a lískový oříšek. Zrnkovou kávu je možné zde zakoupit na baru za cenu pražírny - 250g / 212,-Kč.

NAJDETE NÁS TÉŽ NA:

                

  TOPlist NAVRCHOLU.cz

NEWSLETTER

Chcete mít přehled o tom co chystáme, co máme v nabídce a co je u nás nového?
Odběr novinek na Váš e-mail.