O pivě

Hostinec U Vlachů spolupracuje s pivovarem v nedaleké Černé Hoře již od roku 1902. Dle dochovaných pramenů jsme nejdéle nepřetržitě odebírajícím obchodním partnerem v historii pivovaru. Nyní bychom vám rádi představili sortiment, s nímž se u nás v hostinci setkáte a který Vám rádi nabídneme.

NABÍDKA PIV

 U nás naleznete pět druhů točených piv. V tomto výčtu naleznete jen čtyři, páté pivo je speciál, který se mění každý týden. Naleznete jej vždy v aktuální víkendové nabídce.

PÁTER 11st. - světlé pivo

Původ názvu: 
     Jméno piva bylo odvozeno od zakladatele Rolnické akciové společnosti faráře Pátera Ševčíka, který v roce 1896 založil akciovou společnost a v nelehkém období tak pomohl pivovaru se pevně postavit na vlastní nohy.
Chuť: 
     Je charakteristické svojí vyrovnanou plností chuti a spojuje chuťové přednosti jak desítky, tak i dvanáctky.  Pivo je uvařeno opět pouze z moravských surovin, moravského sladu a moravského chmele. Obsah alkoholu v něm bude 4,4 %.


LOBKOWICZ PREMIUM NEALKO

   Trojnásobné chmelení na varně v kombinaci se studeným chmelením dodává pivu osvěžující výrazné chmelové aroma. Nízkého obsahu alkoholu je dosaženo použitím speciálního kmene kvasnic.
    Vyrábí Pivovar Lobkowicz ve Vysokém Chlumci.

POLOTMAVÉ 11°

    Nižší stupeň prokvašení a lehce snížená dávka chmele dává více vyniknout sladovému tělu s jemně karamelovými podtóny a příchutí pražených oříšků.
    Vyrábí Pivovar Květnice v Tišnově.

PIVNÍ SPECIÁL
    Vždy máme na čepu nějaký speciál. Informujte se z víkendové nabídky, co je zrovna připraveno na výčepu.

 

NAJDETE NÁS TÉŽ NA:

                

  TOPlist NAVRCHOLU.cz

NEWSLETTER

Chcete mít přehled o tom co chystáme, co máme v nabídce a co je u nás nového?
Odběr novinek na Váš e-mail.