NAŠE DÁRKOVÉ POUKAZY

    Zde si můžete objednat dárkové poukazy k nám do restaurace pro Vaše přátele, kamarády, známé či rodinu. Po odeslání formuláře počkejte na potvrzovací e-mail, kde Vám zašleme číslo účtu s požadovanou částku. Po zaznamenání Vaší platby Vám v nejkratší možné době poukazy zašleme na zadaný e-mail. Poté je už stačí jen vytisknout a příjít k nám si užít, co hrdlo ráčí! :)
    AKTUÁLNÍ INFO: poukazy je možné použít i na nákup s sebou!
 
       

Objednávka dárkových poukazů

VOUCHERY NA WWW.ZACHRAŇHOSPODU.CZ

    Před nedávnem jsme dostali tip na projekt ZachraňHospodu.cz. Možná jej někteří z vás na webu již zachytili. I když jsme před 14 dny na našich stránkách zprovoznili prodej dárkových poukazů on-line se zasláním do e-mailu, zaregistrovali jsme se i do této platformy. Možná je nákup voucheru pro některé na této stránce jednodušší, i když je výše voucheru pevně daná a není možnost jej upravit (např. jako u nás originálním věnováním či individuální cenou).
Pokud ovšem budete mít chuť nás touto cestou podpořit, budeme samozřejmě velmi rádi a již nyní můžeme prozradit, že při uplatnění voucheru (až bude vše v normálních kolejích) od nás dostanete malou pozornost ;)

    Odkaz na zakoupení naleznete zde...

NAJDETE NÁS TÉŽ NA:

              

  TOPlist NAVRCHOLU.cz

NEWSLETTER

Chcete mít přehled o tom co chystáme, co máme v nabídce a co je u nás nového?
Odběr novinek na Váš e-mail.