Restaurace v Jamném u Tišnova

Novinky

09.02.2018 07:37

NABÍDKA TOHOTO VÍKENDU 9.-11.2.2018

    Jak už je pravidlem u našich víkendových nabídek, i zde jsou všechny pokrmy připraveny pouze v omezeném počtu porcí. Pokud tedy máte zájem, můžete si vybrat z naší nabídky konkrétní jídla a my Vám je zarezervujeme společně s místy. 
     Pečená kolena i žebírka budou tradičně od pátku též čerstvě připravena. Kolena doporučujeme rezervovat, neboť jsou pečena převážně na objednávku + pár kusů navíc. Stačí nám dát vědět telefonem či e-mailem ideálně v předstihu, ale stačí i v den návštěvy. Žebírek připravujeme dosti, ovšem při větším množství též doporučujeme rezervaci.

 

 

 

 

 

MASOPUSTNÍ SPECIÁL Z PIVOVARU VYSOKÝ CHLUMEC
    MASOPUSTNÍ SPECIÁL – 13 st. polotmavé pivo, vyrobené ze dvou druhů sladů a pěti druhů chmele. Vyrábí Pivovar Vysoký Chlumec.
     V nabídce jsme jej již měli před čtrnácti dny a setkal se s velkým úspěchem. Proto znovu :)

 

 

 

 

 

 

 


 

VÍNA "PO SKLENIČCE" - RYZLINK RÝNSKÝ 2016 A ZWEIGELT 2015
I tento víkend Vám "po skleničce" nabídneme následující vína: RYZLINK RÝNSKÝ 2016 pozdní sběr od Stanislava Mádla a ZWEIGELT 2015 z rakouského vinařství Tagwerker.

     RYZLINK RÝNSKÝ PS 2016 je víno vyšší barevné intenzity slámově žluto-zelené se zlatavými odlesky a středně dobrou viskozitou. Vůně je čistá, středně intenzivní, svěží, ovocně-bylinná s tónem lipového květu, dotekem medu a stopou citrusů. Chuť čistá, středně intenzivní, svěží s pikantní kyselinkou, dobrým tělem a lehce patrným zbytkovým cukrem, byť je deklarováno jako suché. Charakter chutě je převážně ovocný s tóny zralých jablíček a angreštu a středně dlouhou dochutí. 

   ZWEIGELT ročníku 2015 z rakouského vinařství Tagwerker, sídlícího nedaleko hranic v městysi Herrnbaumgarten má světlejší, lehce granátovou barvu, a středně dobrou viskozitu. Vůně je čistá, středně plná, svěží s charakterem drobného lesního ovoce, koření a drobným náznakem višní. V chuti je čisté, středně plné s jemnými tříslovinami a spíše štíhlejším tělem. I v chuti dominuje charakter drobného lesního ovoce, ostružin či brusinek. Patrná je lehce vyšší kyselinka a taktéž dotek koření. Lehce drsnější závěr dává poznat, že se jedná o víno ze severní oblasti a relativně ještě mladý ročník.

 

KÁVA Z TIŠNOVSKÉ PRAŽÍRNY NILAJA - ETHIOPIA WASHED SIDAMO GR.2

    Tento týden, tj. už od středy, bude v nabídce další z káv tišnovské Pražírny Nilaja - ETHIOPIA WASHED SIDAMO GR.2.

     Středně pražená, 100% arabica, zpracovaná mokrou (promytou) metodou. Má bohaté, plné tělo a sladkou a komplexní kávovou chuť. Díky střednímu pražení se jedná o kávu s nízkou aciditou. V chuti převládají tóny čokolády a koření. Pro zájemce bude jako vždy k dostání zrnková 250g balení na baru.
    Ostatně, přijďte ochutnat!

 

08.02.2018 08:33

ČTVRTEK 8.2. AKTUÁLNĚ

    Dnes v obvyklých 18.00hod. budeme vytahovat z udírny uzené maso a klobásky!
    Rezervace míst, a zároveň třeba už i uzeného (i klobásků), je možné nám dát vědět již nyní telefonicky či e-mailem. Taktéž je možné si objednat a zakoupit i domů.

    Těšíme se na Vaši návštěvu!

06.02.2018 16:04

NOVÁ KÁVA A MASOPUSTNÍ SPECIÁL

    Tento týden, tj. už od středy, bude v nabídce další z káv tišnovské pražírny Nilaja  - Ethiopia Washed Sidamo gr.2. Středně pražená, 100% arabica, zpracovaná mokrou (promytou) metodou. Má bohaté, plné tělo a sladkou a komplexní kávovou chuť. Díky střednímu pražení se jedná o kávu s nízkou aciditou. V chuti převládají tóny čokolády a koření. Pro zájemce bude jako vždy k dostání zrnková 250g balení na baru.

    Od středy bude taktéž v nabídce Masopustní speciál z Pivovaru Vysoký Chlumec. Jedná se o 13 st. polotmavé pivo, vyrobené ze dvou druhů sladů a pěti druhů chmele. V nabídce jsme jej již měli před čtrnácti dny a setkal se s velkým úspěchem. Proto znovu :)

02.02.2018 16:35

VÍKENDOVÁ NABÍDKA 2.-4.2.2018 "MAKING OF"

Vznik víkendové nabídky v obrazech...
Kompletní popis nabídky nalezente v přechozím příspěvku...

       

Kontakt

Hostinec u Vlachů

info@hostinecuvlachu.cz

Jamné 30
Tišnov
666 01

549427001, 603220247

Vyhledávání

Aktuální akce

V této rubrice nejsou žádné články.

OTEVÍRACÍ DOBA

pondělí ZAVŘENO
úterý ZAVŘENO
středa 16.00 - 21.00hod.
čtvrtek 16.00 - 21.00hod.
pátek 16.00 - 23.00hod.
sobota 11.00 - 23.00hod.
neděle 11.00 - 19.00hod.

 

Najdete nás též na:

        

 

   Klikněte na odkaz a přidejte se k našim fanouškům na Facebooku 

TOPlist

NAVRCHOLU.cz

 

Nekuřácká restaurace Free wi-fi

 

Hostinec u Vlachů © 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode