O PIVĚ

Hostinec U Vlachů spolupracuje s pivovarem v nedaleké Černé Hoře již od roku 1902. Dle dochovaných pramenů jsme nejdéle nepřetržitě odebírajícím obchodním partnerem v historii pivovaru. Nyní bychom vám rádi představili sortiment, s nímž se u nás v hostinci setkáte a který Vám rádi nabídneme.

 

NABÍDKA PIV

 U nás naleznete čtyři druhy čepovaných piv. Zastoupena je Černá Hora, Pivovar Lobkowicz a reigonální pivovar Květnice a pivní speciál, který se mění a aktuální naleznete vždy ve víkendové nabídce.
hořká 11st. - světlé pivo

Hořká 11 je vařena na původní stupňovitost 11,2 % hm, chmelena na 3 x s kombinací žateckých chmelů a odrůdy chmele Agnus, která dává pivu vysokou hořkost. U Hořké 11 byla po interních i externích testech zvoleny 35 IBU, které zaručují intenzivní ale příjemnou hořkost piva. Obsah alkoholu 4,5 % obj. odpovídá středně prokvašeným ležákům a zachovává pivu přímenou sladovou plnost.


LOBKOWICZ PREMIUM NEALKO

Trojnásobné chmelení na varně v kombinaci se studeným chmelením dodává pivu osvěžující výrazné chmelové aroma. Nízkého obsahu alkoholu je dosaženo použitím speciálního kmene kvasnic.
Vyrábí Pivovar Lobkowicz ve Vysokém Chlumci.

POLOTMAVÉ 11° - pivovar Květnice, Tišnov

    Nižší stupeň prokvašení a lehce snížená dávka chmele dává více vyniknout sladovému tělu s jemně karamelovými podtóny a příchutí pražených oříšků.

    Vyrábí Pivovar Květnice v Tišnově.
PIVNÍ SPECIÁL
Vždy máme na čepu ještě nějaký speciál. Informujte se z víkendové nabídky, co je zrovna připraveno na výčepu.

 

 

NAJDETE NÁS TÉŽ NA:

               

   NAVRCHOLU.cz

NEWSLETTER

Chcete mít přehled o tom co chystáme, co máme v nabídce a co je u nás nového?
Odběr novinek na Váš e-mail.