ČERSTVĚ PEČENÁ KOLENA A ŽEBÍRKA TENTOKRÁT VE ČTVRTEK 6.4.

Opět Vám moc děkujeme za zájem o naše speciality! Dodává nám to energii do toho, abychom vše co nejrychleji připravili na znovuotevření!
V tomto velikonočním týdnu bude jedna změna a také Vás s potěšením seznámíme s jednou novinkou v nabídce.


     Vzhledem k větší soukromé objednávce v pátek 7.4., která nám zaplní veškerou "pečící" kapacitu, Vám tentokrát nabídneme čerstvě upečená kolena a mimořádně na zelený čtvrtek 6.4.!
  K vyzvednutí s sebou budou opět mezi 16.00-19.00hod. Veškeré známé přílohy (u pečených kolen vč. výpeku) budou samozřejmě pro Vás nachystány také.

Objednávky nám můžete již nyní hlásit na:
- info@hostinecuvlachu.cz
- tel.: 603220247, 549427001
- na FB přes messenger.


U kolen nám dejte vědět, o kolik kusů máte zájem (váha cca 1,3-1,8kg, 1kg-418,-Kč).
U žeber kolik větších-500g (274,-Kč) či menších-300g (193,-Kč) porcí, případně požadovanou jinou váhu.
K vyzvednutí pak bude vše čerstvě upečené mezi 16-19hod.

I když toho budeme péct zase snad dost, stále to bude pouze omezený počet. Takže pokud máte zájem a přemýšlíte o objednávce, doporučujeme neváhat.

NAŠE SIRUPY OPĚT K ZAKOUPENÍ
    Jsme rádi, že Vám můžeme opět nabídnout k zakoupení sirupy, ze kterých u nás vznikají toliko oblíbené limonády!

     Bezový sirup pochází z květů bezu černého, který roste v přímo v zahradě našeho hostince. A podle hesla, že ty nejhezčí květy jsou a ž v koruně,  je nutno vždy přistavit stařičký, předlouhý žebřík, který zřejmě ještě pamatuje zakladatele hostince Františka Vlacha, sebrat veškerou odvahu a vystoupat k výšinám! A jak bylo natrháno, tak bylo naloženo, poté uvařeno, zcezeno a nalahvováno.

     Levandulový sirup nemá tak barvitý a poutavý příběh. Levandule na ročník 2022 pochází ze Železného, kde byla, za svolení paní domu, v krásné předzahrádce ostříhána a následně naložena, uvařena, zcezena a nalahvována.

     Do obou sirupů byla jako konzervant v doporučeném dávkování použita kyselina askorbová. Tím se staly stabilními bez jakékoliv změny chuti či potřeb dalších úprav. Uzavřeny jsou kvalitním šroubovým uzávěrem s pojistným hrdlem.

    Oba sirupy zatím můžete zakoupit osobně v hostinci. Jejich zařazení do e-shopu MiKwine, vedle zavařených kolen a žeber, se plánuje.

PIVO Z PIVOVARU KVĚTNICE

     K zakoupení bude tradičně i vychlazené pivo (i když zatím pouze v PET lahvích) z tišnovského Pivovaru Květnice.
- světlé 11st.
- polotmavé 11st.
- světlé 12st.

 

 

 

ZAVAŘENÁ PEČENÁ VEPŘOVÁ KOLENA A ŽEBÍRKA
    Obsah sklenic tvoří výhradně pouze maso z pečených kolen a žeber (bez kostí), zalité výpekem a 2 x 30 min. na vysokou teplotu zavařené. Takže vám vydrží téměř jako konzerva!Moc se těšíme s Vámi na viděnou!

     Vzhledem k náročnější výrobě a zvýšenému zájmu je jich stále zatím jen omezený počet, takže kdo si je chce zakoupit, doporučujeme rezervovat. Od minulého týdne lze také nově zakoupit na e-shopu MiKwine.cz s možností zaslání kamkoliv v ČR.

NAJDETE NÁS TÉŽ NA:

               

   NAVRCHOLU.cz

NEWSLETTER

Chcete mít přehled o tom co chystáme, co máme v nabídce a co je u nás nového?
Odběr novinek na Váš e-mail.