DÁRKY SE NEDÁVAJÍ JEN NA VÁNOCE

Dárky se nedávají jen na Vánoce! 
I v průběhu roku Vám rádi připravíme dárková balení z našeho hostince i na poslední chvíli. Naše speciality v kombinaci s víny či pivy z naší široké nabídky, pouze vína v dárkovém kartonu nebo poukazy k nám do hostince.

DÁRKOVÁ BALENÍ NAŠICH SPECIALIT S VÍNY
  Rádi Vám připravíme prezent pro jakoukoliv příležitost v kvalitní krabičce se zavíracím průhledným víkem!
Jak si takový balíček sestavit? Jednoduše! Mrkněte na www.obchod-mikwine.cz/e-shop/ a vyberte si cokoliv ze sortimentu (nebo můžeme vybrat na místě). Do jedné krabičky se mohou umístit:
- dvě láhve vína,
- láhev vína + jedna či dvě malé sklenice zavařenin,
- láhev vína + jedna či dvě velké sklenice zavařenin,
- láhev našeho sirupu + velké či malé sklenice zavařenin,
- tři nebo čtyři velké či malé sklenice zavařenin,
- a další, co se do krabice vejde a nás zatím nenapadlo :)

Jen jen na Vás, jak si dárkové balení poskládáte. A cenu zjistíte prostým součtem obsahu Vašeho výběru + 70,-Kč za přípravu jedné dárkové krabičky a vystýlky.

Taková variabilita se těžko prodává přes e-shop. Proto Vám naše on-line nabídka může dobře posloužit pro představu, přehled, nebo si můžete rovnou vybrat, jaké složení krabice chcete. Pak se nám ozvat na tel: 603220247 nebo napsat na info@hostinecuvlachu.cz s domluvou na setkání v Jamném, kde krabice rovnou nachystáme a vy si je ihned odvezete. Platba možná hotovostí i platební kartou.

DÁRKOVÁ BALENÍ VÍN
  Nechceme ovšem zapomínat i na klasická balení v dárkovém kartonu po jednom či dvou vínech. A opět je to jednoduché: složení dárkových balení si můžete libovolně poskládat z nabídky e-shopu www.obchod-mikwine.cz/e-shop/
Vína, která chcete do dárkových balení umístit, můžete na e-shopu rovnou zakoupit.
V tomto případě doporučujeme zvolit platbu hotově při převzetí nebo bankovním převodem, neboť budeme k vínům ještě připočítávat kartony, které nejsou v e-shopu (cena 25,-/ks). V závěru objednávky nám pak ve zprávě můžete sdělit, jak chcete vína nachystat.
V případě zakoupení dárkových balení je poté lepší osobní odběr , neboť dárková balení se obtížně posílají.

DÁRKOVÉ POUKAZY
Připomínáme taktéž možnost zakoupení dárkových poukazů k nám do restaurace! A čím že darovaného potěšíte?
1. poukaz lze využít na konzumaci čehokoliv u nás nabízeného,
2. lze za něj nakoupit i naše zavařené speciality, sirupy, víno...,
3. lze jej uplatit i na nákup jídla s sebou,
4. platnost má jeden rok od vystavení,
5.lze jej uplatnit i postupně, tzn. pokud bude na vyšší částku, než je útrata, snížíme jej o utracenou částku a zbytek je možné využít příště.

Zakoupení je možné následujícími cestami:
1. vyplněním formuláře na www.hostinecuvlachu.cz/darkove-poukazy/, kde si můžete zvolit částku i věnování (platba předem na účet). Obratem zašleme poukaz na e-mail,
2. osobně v Hostinci U Vlachů (po předchozí tel. domluvě i mimo otevírací dobu). Poukaz připravíme na míru, nebo vypíšeme na místě. Poukaz připravíme rovnou do dárkové obálky. Vybírat budete moci z několika barev.
Pro jakékoliv přání (tedy co se poukazů k nám týká) jsme Vám k dispozici na tel. 603220217, event. e-mailu info@hostinecuvlachu.cz . Rádi poradíme nejlepší možnou formu jak pro Vás, tak pro obdarovaného.

Děkujeme za Vaši přízeň!

NAJDETE NÁS TÉŽ NA:

               

   NAVRCHOLU.cz

NEWSLETTER

Chcete mít přehled o tom co chystáme, co máme v nabídce a co je u nás nového?
Odběr novinek na Váš e-mail.