OBJEDNÁVEJTE ČERSTVĚ PEČENÁ KOLENA I ŽEBÍRKA S VYZVEDNUTÍM V PÁTEK 14.4.

Děkujeme za zájem o naše speciality i před velikonočním víkendem! Jsme rádi, že Vám i po naší zimní pauze chutná a musíme se přiznat, že už se těšíme na to, až si u nás budete moci posedět se vším, co k tomu patří. A ta doba se kvapem blíží!


     Tento týden pro Vás opět rádi připravíme oblíbená, osvědčená a hlavně čerstvá pečená vepřová kolena a žebírka k vyzvednutí s sebou V PÁTEK 14.4.!Objednávky nám můžete již nyní hlásit na:
- info@hostinecuvlachu.cz
- tel.: 603220247, 549427001
- na FB přes messenger.


U kolen nám dejte vědět, o kolik kusů máte zájem (váha cca 1,3-1,8kg, 1kg-418,-Kč).
U žeber kolik větších-500g (274,-Kč) či menších-300g (193,-Kč) porcí, případně požadovanou jinou váhu.
K vyzvednutí pak bude vše čerstvě upečené mezi 16-19hod.

I když toho budeme péct zase snad dost, stále to bude pouze omezený počet. Takže pokud máte zájem a přemýšlíte o objednávce, doporučujeme neváhat.

PIVO Z PIVOVARU KVĚTNICE

     K zakoupení bude tradičně i vychlazené pivo (i když zatím pouze v PET lahvích) z tišnovského Pivovaru Květnice.
- světlé 11st.
- polotmavé 11st.
- světlé 12st.

 

 

NÁŠ BEZOVÝ A LEVANDULOVÝ SIRUP
     Bezový sirup pochází z květů bezu černého, který roste v přímo v zahradě našeho hostince. A podle hesla, že ty nejhezčí květy jsou a ž v koruně,  je nutno vždy přistavit stařičký, předlouhý žebřík, který zřejmě ještě pamatuje zakladatele hostince Františka Vlacha, sebrat veškerou odvahu a vystoupat k výšinám! A jak bylo natrháno, tak bylo naloženo, poté uvařeno, zcezeno a nalahvováno.

     Levandulový sirup nemá tak barvitý a poutavý příběh. Levandule na ročník 2022 pochází ze Železného, kde byla, za svolení paní domu, v krásné předzahrádce ostříhána a následně naložena, uvařena, zcezena a nalahvována.

     Do obou sirupů byla jako konzervant v doporučeném dávkování použita kyselina askorbová. Tím se staly stabilními bez jakékoliv změny chuti či potřeb dalších úprav. Uzavřeny jsou kvalitním šroubovým uzávěrem s pojistným hrdlem.

    Oba sirupy zatím můžete zakoupit osobně v hostinci. Cena 145,-Kč/0,75l. Jejich zařazení do e-shopu MiKwine, po bok zavařených kolen a žeber, se plánuje

ZAVAŘENÁ PEČENÁ VEPŘOVÁ KOLENA A ŽEBÍRKA
Oblíbené řešení, když chcete něco "domácího" a nechce se vám vařit!

Obsah sklenic tvoří výhradně a pouze maso z pečených kolen a žeber (bez kostí a křupek), zalité výpekem a 2 x 30 min. na vysokou teplotu zavařené. Takže vám vydrží téměř jako konzerva!
Lze také kdykoliv zakoupit i v e-shopu MiKwine.cz s různými možnostmi platby a zasláním kamkoliv v ČR.

NAJDETE NÁS TÉŽ NA:

               

   NAVRCHOLU.cz

NEWSLETTER

Chcete mít přehled o tom co chystáme, co máme v nabídce a co je u nás nového?
Odběr novinek na Váš e-mail.