VÍKENDOVÁ NABÍDKA 1.-3.9.2023

Vážení přátelé,
    dovolte, abychom Vám představili nabídku prvního zářijového víkendu pátek 1. až neděle 3.9. Kromě ní bude k dispozici samozřejmě i stálá nabídka, vč. našich specialit: čerstvě pečených kolen a žebírek!

Otevřeno bude:
pátek: 16.00-22.00h.
sobota: 
11.00-22.00h.
neděle: 11.00-19.00h.

     Pokud byste měli v plánu navštívit nás v nedělní obědový čas (11.00 - 14.00 hod.), doporučujeme rezervovat místa, nejjistěji e-mailem info@hostinecuvlachu.cz či telefonicky či SMS na tel. č.: 603220247. Taktéž lze telefonicky na: 549427001, ale pouze v otevírací čas.

     Jelikož připravujeme všechna jídla čerstvá a v omezeném počtu porcí, nabízíme i možnost si společně s rezervací objednat dopředu i vybrané pokrmy. Budete tak mít jistotu, že i když budou již vyprodaná, pro vás je připravíme :)

 

 

 

 

 

REGIONÁLNÍ PIVNÍ SPECIÁL TOHOTO VÍKENDU - OVESNÝ LEŽÁK 12st.

Pivovar Genius Noci - Lomnice u Tišnova

     Pivo balancuje na hraně mezi tradičním českým ležákem a speciálním pivem. Hutná chuť  založená na plzeňském sladu a čtyřech českých chmelech, jemuž dodává mnichovský slad a oves speciální nádech.

 

 

VÍNA NA TENTO VÍKEND "PO SKLENIČCE"

PÁLAVA r. 2021, výběr z hroznů, polosuché
Velmi příjemná, typická Pálava z vinařství BARAQUE z Velkých Pavlovic, vinařská podoblast Velkopavlovická
 


BLAUBURGER Exklusiv r.2021, qualitätswein, suché
Ovocná vůně do třešní a lesního ovoce, v chuti svěží, ovocité s dotekem hřejivého koření a dlouhým koncem. Krásná ukázka červeného vína kvalitního ročníku z Dolního Rakouska.

NAJDETE NÁS TÉŽ NA:

               

   NAVRCHOLU.cz

NEWSLETTER

Chcete mít přehled o tom co chystáme, co máme v nabídce a co je u nás nového?
Odběr novinek na Váš e-mail.