VÍKENDOVÁ NABÍDKA 15.-17.12.2023

Vážení přátelé,
    dovolte, abychom Vám představili nabídku třetího adventního víkendu, která bude pro Vás připravena od pátečních 16.00hod.

    Kromě této víkendovky bude k dispozici tradičně i stálá nabídka, vč. našich specialit: čerstvě pečených kolen a žebírek!

Tento týden bude pro Vás otevřeno:
pátek: 16.00-22.00h.
sobota: 11.00-22.00h.
neděle: 11.00-15.00h.

DŮLEŽITÉ!
I tuto neděli budeme mít otevřeno do 15hod., protože pak se zase přesouváme na adventní trhy na tišnovské náměstí, kde si kromě kvalitního kulturního programu, zajištěného MěKS Tišnov, budete moci dát i naše čerstvě upečená vepřová kolena a žebírka + náš vánoční, speciální svařák!
 

     Pokud byste měli v plánu navštívit nás v sobotní či nedělní obědový čas (12.00 - 14.00 hod.), doporučujeme rezervovat místa, nejjistěji e-mailem info@hostinecuvlachu.cz či telefonicky či SMS na tel. č.: 603220247. Taktéž lze telefonicky na: 549427001, ale pouze v otevírací čas.

     Jelikož připravujeme všechna jídla čerstvá a v omezeném počtu porcí, nabízíme i možnost si společně s rezervací objednat dopředu i vybrané pokrmy. Budete tak mít jistotu, že i když budou již vyprodaná, pro vás je připravíme :)

 

 

 

 

PIVNÍ SPECIÁL

ČERTOVSKÝ SPECIÁL 14st.
Pivovar Ježek, Jihlava
Čertovsky silné pivo s temně rudou barvou. Vyvážená plnost a hořkost. Pivo silné světlé, ochucené, nefiltrované.
EPM 14,2 % hm, alkohol 6,0 % obj, EPM 24.

 

 

 

 

SVATOMARTINSKÉ VÍNO
Vinařství V&M Zborovský, Velké Pavlovice

MÜLLER THURGAU r. 2023
Svěží, lehká vůně cukrového melounu, kokosu a tropického ovoce. V chuti ovocné, lehce pikantní s tóny citrusů s ovocnou dochutí se stopou grapefruitu.

MUŠKÁT MORAVSKÝ, r.2023
Typická muškátová vůně s tóny zralých meruněk, ananasu, liči a kokosu. Chuť je ovocná, lehká, osvěžující s tóny meruněk a vanilky, zakončena svěží kyselinkou a tóny meruňkové marmelády.

ZWEIGELTREBE ROSÉ, r.2023
Vůně smetanová, jahodovo-malinová. Chuť je výrazně ovocná, šťavnatá, se stopou zahradního ovoce, vanilky a s dlouhou, lehce kořenitou dochutí.

MODRÝ PORTUGAL, r.2023
Ve vůni intenzivní tóny ostružin a višní v čokoládě. Na chuti šťavnaté červené bobulové ovoce a čokoláda. V dochuti dlouhé s ovocnými tóny sušeného ovoce.

NAJDETE NÁS TÉŽ NA:

               

   NAVRCHOLU.cz

NEWSLETTER

Chcete mít přehled o tom co chystáme, co máme v nabídce a co je u nás nového?
Odběr novinek na Váš e-mail.